Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe originale | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe originale,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Disqe originale Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:29
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 (S4) Okazion

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:22
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet BMW E92

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 16:21
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Toyota Auris 2.0 Nafte

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 12:45 Makina , Durrës

Shitet Makine Audi AS8 ABT KIT 4.2 FSI

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:32 Makina , Fier

Bmw X5 3.0 Diesel Panorama Version me full

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:35 Makina , Durrës

Shitet E 350 V6 Full Opsion

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara Okazio

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:52 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! S KLAS 550 BENZIN & GAZ SAPO TARGUAR

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:07 Makina , Elbasan

S klas 550 AMG 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 Makina , Durrës

land rover

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 Makina , Tiranë

Shitet BMW E92

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 (S4) Okazion

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:58 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:24 Makina , Tiranë

Bmw X5

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:55 Makina , Fier

Opel Astra 2013 2.0diesel 5.500€

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 22:21 Makina , Fier

Mercedes-Benz E-Class 550 Super Full!!!

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 19:43 Makina , Kavajë

Ford Mondeo

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 16:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!A3 2.0 TDI VITI FUNDI 2010 “AUTOMAT”PANORAM

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 16:22 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!OPEL CORSA 1.2 BENZIN+GAZ FABRIKE VITI 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 16:22 Dyqani Makina , Kavajë

MERCEDEZ-BENZ E 350 BLUEFICENC VITI 010 EXSTRA FULL OPSION

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 16:21
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Toyota Auris 2.0 Nafte

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 09:29 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 21:18 Makina , Durrës

Shitet

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 11:55 Makina , Dibër

bmw seria 3 motor 2.0 nafte viti 2000

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Sht 11:19 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 20:34 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌ E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 16:27 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar x type 2.2 diesel viti 2009

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Sht 12:11 Makina , Durrës

Mercedes Benz Evo

7 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 19:49 Makina , Tiranë

OKAZION!!! Shitet GLE 350 AMG 4 Matic Viti 2016, 137,000 km

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 10:43 Makina , Elbasan

E class

18 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 09:21 Makina , Fier

Shitet..

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 22:16 Makina , Fier

Shitet

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 10:04 Makina , Kavajë

Ford mondeo

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 13:50 Makina , Lushnjë

Shitet ose nderrohet

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 21:33 Makina , Korçë

Shitet Audi Q7

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 16:44 Makina , Has

Shitet Vw Golf 5 Gt 1.9 TDI sport 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 12:34 Makina , Tropojë

Audi Q7

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 21:42 Makina , Durrës

* Mercedes Benz C230 Kompressor AMG*

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 23:24 Makina , Tiranë

AUDI Q7

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 23:48 Makina , Tiranë

Shitet AUDI Q7 Quattro

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 15:13 Makina , Tiranë

AUDI Q7

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 11:38 Makina , Tiranë

Shitet AUDI Q7

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 00:38 Makina , Tiranë

Shitet AUDI Q7

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 00:32 Makina , Tiranë

AUDI Q7

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 00:29 Makina , Tiranë

AUDI Q7

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 13:17 Makina , Tiranë

AUDI Q7

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 18:49 Makina , Tiranë

AUDI Q7

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 09:01 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S550E ELEKTRIK Lungo Presidencial

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe originale | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione