Disqe golf 5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe golf 5,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Disqe golf 5 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:27
Linku:
,

OKAZION porsche cayenne 3.6 benzin 2012 full opsion.

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:04
Linku:
,

Mercedes Benz C180 Kompressor / Benzine+Gaz SPORT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16
Linku:
,

Bmw Seria 5 �� ///M-Packet ❌ 5800€ ❌

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:08
Linku:
,

OKAZION!! VW GOLF 5 2.0 TDI

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 18:27 ,

VW Golf 5 1.6 Benzin+Gaz 100%,Manual 5+R,2009, 5 dyer

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:23 ,

Shitet & Ndrrohet

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:21 ,

GOLF-5NAFT-1:9-TDI-MANUAL VITI-2006-ME KLIMA

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:18 ,

Golf 5 automat navi 2.0 naft 2006

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:18 ,

Shitet Golf 5 V 2007 1.9 Nafte nga Gjermania

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:16 ,

Outlander benzine + gaz vetem 164000 km

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:12 ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin/Gaz

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:12 ,

SHITET GOLF 5 SUPER FULL 1.9NAFTE VITI 2005 SUPER GJENDJE

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:12 ,

FORD FOCUS-2008/✅LOOK ST/1.6 DIESEL✅FULL OPTION-SUPER GEJNDE

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:04
Linku:
,

Mercedes Benz C180 Kompressor / Benzine+Gaz SPORT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 ,

Golf 4 1.8 20v Turbo GTI Benzin-Gaz

3 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:36 ,

Vw Golf 5 1.9 naft sapoardhur

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:23 ,

AUDI RS6 337KM/H +NDERRIM

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:18 Dyqani ,

GOLF 5 benzin gaz

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:16 ,

Bmw Seria 5 �� ///M-Packet ❌ 5800€ ❌

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:10 ,

《GOLF 5》OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 Dyqani ,

Volkswagen GOLF 5 HIGLINE 1.6 BENZIN GAZ

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:08
Linku:
,

OKAZION!! VW GOLF 5 2.0 TDI

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:59 ,

VW Golf 5 2.0 nafte 2006 automatik

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 ,

Okazion toyota prius hybrid

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50 ,

Okazion E 300 4 Matic pa taks luksi super full

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 Dyqani ,

GOLF 5 1.9 TDI 6 MARSHE EKONOMIKE SAPO ARDHUR

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 ,

BMW 535d Bi-turbo 300ps (pa taks lluksi)

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:31 ,

Shitet Volkswagen Golf 5 Goal, 1.9 nafte, 2007, panoramik

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:22 ,

Ferrari california Shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:09 ,

OKAZION VW Touran 1.9 Automat DSG 0693585393

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 ,

Golf Plus

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:52 ,

Golf 5

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 ,

Bmw 535d Bi-turbo 300hp (pa taks lluksi)

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:45 ,

*OKAZION**Vw Golf 6 1.6 BENZIN+GAZ 2011 super gjendjee**

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 ,

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:19 ,

TOYOTA YARIS

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:18 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 ,

Toyota Corolla Verso

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe golf 5 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione