Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe 20 Q5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe 20 Q5,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Disqe 20 Q5 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:46 Makina , Durrës

OKAZION ( per kesh ) FORD F-150 Benzin + Gaz

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 Makina , Tiranë

Disqe bmw 20 M

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Sht 12:57 Dyqani Makina , Tiranë

Audi Q5 Quattro 3.0 Diesel ( Full Opsion)

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 14:35 Makina , Tiranë

Disqe bmw

750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 14:35 Makina , Tiranë

Disqe 20 M origjinale

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 23:23 Makina , Shkodër

AUDI Q5 Okazion

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 17:40 Makina , Mat

BMW X5 (PANORAMA)

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 22:38 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI Q5 2.0 Naft super gjendje

15 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 17:26 Makina , Tiranë

SHITET AUDI Q5 S LINE 3.2 FSI BENZINE V6

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 15:33 Makina , Korçë

❌Mercedes Benz Cls amg u shit flm merrjep ❌

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 16:59 Makina , Durrës

��Mercedes Benz S350 Amg line��

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 16:01 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET AUDI S8

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 20:31 Makina , Fier

AUDI Q5 2012 ‼️

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 12:04 Makina , Korçë

Mercedes Benz Cls 350 Amg Black serises germany

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Pri 16:40 Makina , Tiranë

Audi Q5 Super Full 2.0 Naft

16 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 22:25 Makina , Tiranë

Audi Q7 QUATTRO 7vendeshe 2011 OKAZION (Mundesi nderrimi)

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 11:15 Makina , Tiranë

Audi Q5 super full !!!!

13 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 20:17 Makina , Durrës

Okazion Kyron

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Tet 20:03 Makina , Tiranë

BMW X5 benzin gaz 2007

8 500 EUR

16 Sht 11:56 Makina , Tiranë

AUDI Q5 S-LINE 2013 I Diskutushem

17 969 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 19:27 Makina , Librazhd

E class 270 cdi

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 02:05 Makina , Fier

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 22:02 Makina , Durrës

Okazion Kyron2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe 20 Q5 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione