Disqe 16 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe 16,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Disqe 16 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:25
Linku:
Dyqani ,

SHITET 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 23:43
Linku:
,

Okazion C class 2010 benzine/gaz automatik

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:16
Linku:
,

Ford Focus 2014

6 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 17:00 Dyqani ,

Golf 5 kambio automatike 1.9 Nafte

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 ,

Shitet VW Touran e sapo ardhur nga gjermania

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:57 ,

Shitet VW Touran e sapo ardhur nga gjermania

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:56 ,

Mercedes-Benz B Class Automatike

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 ,

BMW 323i Viti 2009 Facelift Kambio Automatike Behet 100% Gaz

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:51 ,

Renault Laguna 1.9 Nafte 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:47 ,

VOLVO XC70 4X4 2005!

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:43 ,

Nissan Altima 2011 full option, automat, 2.5 b-gaz, 7000 €

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:43 ,

FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:43 ,

Ford Focus viti 2009, manual, 1.6 nafte, navi, 4200 euro

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:43 ,

FIAT BRAVO

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:43 Dyqani ,

Mercedes Benz C220 2.2 nafte 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:41 ,

Seat Altea XL viti 2011,manual, 1.6 TDI, 5700 euro

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:40 ,

Ford C-Max viti 2012, manual, 1.6 benzine-gaz, 6200 euro

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:40 Dyqani ,

Volswagen Caddy Maxi 2.0 TDI viti: 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 Dyqani ,

✅Mercedes-Benz E280✅

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:39 Dyqani ,

✅Mercedes-Benz C200 nafte✅

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:35 ,

Mercedes C 220 CDI EVO Automat -04����

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 ,

Vw PASSAT B8 Full option... OKAZION!!!

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

Mercedes benz c class

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:50 ,

TOYOTA YARIS 1.4 D4-D /2007/MANUALE ✅ SUPER GJENDJE

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:44 ,

Toyota Corolla Verso

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:27 ,

MERCEDES BENZ W203 C 220 CDI ///EVO ELEGANCE AUTOMAT -06

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:27 ,

VW CADDY MAXI I GJATE 1.9 TDI HIGHLINE SUPER GJENDJE

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:26 ,

VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL AUTOMAT HIGHLINE FULL-07

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:11 ,

Mercedes Benz C200

6 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 ,

Passat 1.9 tdi 4x4 viti 99 Mundesi ndrimi

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:46 ,

Okazion golf V plus viti 2006 letrat nje vit

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:43 ,

Fiesta 1.4 TDCi 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 ,

����GOLF 5 AUTOMAT NAFTE ����

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Dyqani ,

SHITET 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:09 ,

Okazion per pak dit C220 CDI Avantgarde 2005 letra per 1 vit

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 ,

OKAZION SHITET MERCEDES BENZ 2.2 CDI AVANGART AUTOMATIK

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:05 ,

Mercedes B Class Benxin Automat Okazion......

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

*OKAZION**Vw Golf 6 1.6 BENZIN+GAZ 2011 super gjendjee**

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 ,

VW CADDY 1.9 DIESEL AUTOMAT SUPER I VECANTE

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:51 ,

2017 SKODA YETI 4x4 AUTOMATIKE

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:51 ,

2012 SKODA YETI AUTOMATIKE

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:49 ,

Shitet VOLVO S40 2.5 Turbo (240HP)

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:40 ,

Shitet/Nderrohet Bmw 530,, Nafte ,,Automatike.

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:16 ,

Ford c-max

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:16 ,

C 280 V6 7G okazionn !!

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:54 ,

VW Golf V 2.0 TDI - 06 ����

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 ,

AUDI A4 OKAZION!!

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe 16 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione