Disqe 14 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe 14,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Disqe 14 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:20 ,

E class 350. Full Option. 2009. Pa takse luksi.

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:20 ,

C class 300. Panoramik. Super gjendje. I sapo ardhur. 2012.

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:44 ,

Shitet makina Renault clio

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:44 Dyqani ,

AUDI S8-4.0 Benzin-720HP-2015-QUATRO-FULL OPTIONS

53 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:38 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:17 ,

She's nderroj jaguar x-type automat 2003 benin+gas 1700 euro

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:12 ,

E350 Okazionnn ����

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:24 Dyqani ,

AUDI A4

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:07 ,

VOLVO V70,,BENZIN+GAZ,, AUTOMAT nga ZVICRA

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 ,

⚜️Shitet Mercedes Benz⚜️

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:45 ,

Ford Fiesta 2008, automatik 1.4 tdci

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:17 ,

OKAZION///////MERCEDES BENZ C220-*EVO*AUTOMAT 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:30 Dyqani ,

Audi Q5 3.2 Benzine Automat -11

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:30 Dyqani ,

Bmw 328 Benzine Automat -12

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:18 Dyqani ,

Opel Corsa 1.2TWINPORT benz/gaz Manual !

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:04 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:37 ,

Audi Q5 3.2 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 20:04 ,

MERCEDES BENZ C 220 EVO* FUNDI 2006I SAPO ARDHUR

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 15:03 ,

VOLVO XC70 4X4 2005!

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 12:16 ,

��Mercedes��

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 06:12 ,

Land Rover 2012 2.2 Nafte Sd4 .Shitet ose Nderrohet

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 20:55 ,

Mercedenz Benz

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 20:43 ,

Mercedenz Benz W211

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 09:30 ,

����Ford Fiesta 1.6 Diesel����

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 02:59 ,

Shitet ose nderrohet me apartament ne Tirane.

53 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 11:31 ,

Shitet Skoda Superb

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Pri 23:12 ,

Benc

6 490 EUR

08 Pri 18:11 ,

E class 350. Full Option. Pa takse luksi. ����

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 09:40 ,

SHITET CITROEN C ELYSEE

5 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Pri 12:36 ,

C300 Viti 2012 Look AMG OKAZION

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 11:48 ,

Volkswagen GOLF 6 2010 DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 13:52 ,

OKAZION CITROEN C ELYSEE NAFTE

5 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Pri 13:52 ,

ML 350 4MATIC

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Pri 13:52 ,

OKAZION SKODA KODIAQ DSG 4X4

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Pri 22:30 ,

��Mercedes-Benz E350 AMG sport package��

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 09:03 ,

SPARK 2011

3 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe 14 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione