Disqe ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shq

Gjej Disqe te reja apo te perdorura ne shitje. Shihni mijëra njoftime në Merrjep.al dhe gjen Disqe që ju nevojiten. Disqe dhe goma për marka si: Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera.

22 Shk 10:40
Linku:
,

SHITET NISAN QASHQAI GAZ-BENZINE

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 19:27
Linku:
,

Mini Cooper

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:06
Linku:
,

Mercedes Benz c220 bluefficency

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 21:20
Linku:
Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2009

6 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 04:40 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:40 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:40 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:40 ,

Shitet Golf 5 Super gjendje

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:39 ,

Shitet c class c180 kompresor

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:39 ,

Mercedes benz c class 220

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:35 Dyqani ,

Shitet Mercedes Benz E350 Avantgarde

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:30 ,

Shitet MERCEDES C220 Super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:25 ,

Shitet Audi A4 Super gjendje

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:32 ,

Shitet Golf 5

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:24 ,

Opel Meriva 2010

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:05 Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2009

6 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:37 ,

Nissan Qashqai

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:25 ,

Golf 5 benzin 2900 euro

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:17 Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2014

11 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:17 ,

ML350 BLUETEC ML 2014 360 Grade Kamera AMG FULL OPTION

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:17 ,

MITSUBISHI PAJERO GLS V60 3.2 DI-D AUTOMATIKE

7 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:10 ,

Audi A3 ��

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:02 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:02 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 01:02 ,

FORD KUGA 2010 2.5 BENZINE AUTOMATIK SUPER FULL OPTIONS

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:02 ,

Vw Golf 5 1.9 Nafte Viti 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:02 ,

MERCEDES B CLASS 180 CDI NE GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:02 ,

Vw Golf 6 1.6 Nafte Viti 2011 Kamio Manuale

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:02 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:01 ,

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:01 ,

Shitet Rover 45 1.4 Gaz+Benzine Viti 2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:01 ,

Bmw Serie 1 2.0 Nafte Viti 2004

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:00 ,

Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:00 ,

Bmw 320d 2.0 Nafte 2001 Manuale

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:59 ,

C CLASS 220 CDI / AUTOMAT / 2008 / AVANTGARDE / OKAZIONN

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:59 ,

C220 Avangarde AMG//LooK Kamio Automatike Nafte

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:59 ,

Shitet Jaguar S-Type 2.7 Nafte Viti 2004

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

Shitet Skoda Fabia 1.9 Nafte Viti 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:58 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2008 Manuale

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

Mercedes A180 Nafte Nafte 2005 Kamio Manuale

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:58 ,

Vw Passat Kamio Automatike 2.0 Nafte Viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:58 ,

B200 Nafte Automatike Viti 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:58 ,

Jaguar S-Type Automatike 2.7 Nafte Viti 2004

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

C220 Avangarde AMG//LooK Kamio Automatike

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:57 ,

C300 4Matic Benzine AMG//LooK Automatike Full Options Viti

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:57 ,

C300 4Matic Benzine AMG//LooK Automatike Full Options

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kerkuar per Disqe ne shitje? Shiko njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Disqe ne shitje ne GJithe Shqiperine.

Blej Disqe të ndryshme në shitje

Shihni njoftimet për disqe në shitje dhe gjej ofertën ideale. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale. Blej disqe të numrave të ndryshëm si 17, 16, 18,15, 20 dhe të tjera. Gjej disqe për marka të ndryshme si Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera.

Shit Disqe

Keni Disqe qe deshironi te shisni? Krijo njoftimet ne Merrjep.al per Disqe ne shitje dhe gjej bleresit e interesuar. Shperndaj njoftime shpejt dhe lehte.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione