Discovery | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Discovery ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Discovery Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:56
Linku:
Dyqani ,

LAND ROVER DISCOVERY SPORT, VITI 2018, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

24 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:04
Linku:
,

Land rover discovery off road 2.5 nafte 2001

8 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:04
Linku:
,

Land rover discovery off road 2.5 nafte 2001

8 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 Dyqani ,

Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6

7 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 Dyqani ,

Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:32 Dyqani ,

Land Rover Discovery 3 2.7 tdv6 viti 2006

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 ,

Land rover discovery 2.7 naft automatik 7 sendile

9 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:37 ,

Land Rover Discovery 2.7 nafte automat 2005

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 ,

LAND ROVER DISCOVERY 3 AUTOMAT

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57 ,

Discovery 3 ne supergjendje!!!

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:14 ,

Land rover Discovery Okazion

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 02:16 ,

Land Rover Discovery Sport 2.2 HSE Automatic Luxury

19 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:10 ,

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 18:09 ,

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 13:18 ,

Shitet foristrade Land Rover discovery 4

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:14 ,

SHITET NDERROHET LAND ROVER

14 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:46 ,

ML ML350 Bluetec 4 Matic AMG Panorama 2012

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:46 ,

BMW X5 F15 M Package 3.5 X-Drive 9/2015 Panorama

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:47 ,

Nderrohet vw passat me Land rover discovery tdi jo td5

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:26 ,

SEL SE260 W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:56 Dyqani ,

LAND ROVER DISCOVERY SPORT, VITI 2018, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

24 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 21:18 ,

Land Rover Discovery 2 Td5

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 17:39 Dyqani ,

SHITET Land Rover Discovery 4 Viti 2014

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Maj 16:41 ,

Shitet/Nderrohet DISCOVERY 3 HSE BUSINESS TDV6-08

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 21:10 Dyqani ,

Land Rover Discovery4 3.0 TDV6 2010

16 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 19:16 ,

Land Rover Discovery

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 14:08 ,

LAND ROVER DISCOVERY 1 ES 300TDI FULL

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 00:33 ,

LAND ROVER TD5

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 13:17 ,

Land Rover Discovery 3 2.7 nafte 2005

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 09:52 ,

Land Rover Ne gjendje super

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 06:26 ,

DISCOVERY 3 HSE, ne shitje Super FULL

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 06:46 ,

Land Rover discovery off road

4 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Pri 16:32 ,

Land Rover Discovery 2.5 dizel 2000

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 11:13 Dyqani ,

LAND ROVER DISCOVERY 3

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 10:35 ,

Shitet Land Rover Discover 2014

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Pri 11:37 ,

Land Rover

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 17:46 ,

land rover discovery tdi viti 97 ne gjendje super

6 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 21:17 ,

Discovery 2.0 TDI u shit flm

4 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 16:34 ,

Land rover diskoveri

150 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Discovery | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione