Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhome me guzhine me qera | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dhome me guzhine me qera,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dhome me guzhine me qera Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:53 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA 1+1 ASTIR

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:42 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE PRANE SHKOLLES EFTALI KOCI

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 09:25 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 1+1,prapa Shkollës Marin Barleti

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
02 Tet 17:57 Apartamente , Durrës

Jepet me qera apartament i mobiluar

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Sht 16:56 Shtëpi , Pogradec

Pogradec!!! Me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
29 Sht 21:02 Apartamente , Tiranë

Apartament per familjare

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
29 Sht 10:56 Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera Ne Fresk

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
28 Sht 12:14 Apartamente , Durrës

Qera Okazion Vollga3+1+2+Garazhd 450

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
27 Sht 15:27 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
27 Sht 12:19 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Laprake ( Blloku Gintash )Tiranë.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
26 Sht 12:57 Shtëpi , Fier

Jepet me qera ose shitet

Numri i dhomave: 1
26 Sht 11:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera 1+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
25 Sht 19:03 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
23 Sht 15:32 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA 1+1 ASTIR

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Sht 19:32 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera ditore per turista

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
21 Sht 13:53 Apartamente , Durrës

Durres apartamente me qera

139 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
21 Sht 13:53 Apartamente , Durrës

Garsoniere Plazh dDurres

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
21 Sht 11:55 Apartamente , Durrës

Jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
19 Sht 16:11 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1

400 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Sht 12:39 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA 1+1 ASTIR

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Gush 10:21 Apartamente , Durrës

Apartament me qera ditore/ AC

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
29 Gush 21:34 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera shtepi prane sheshit Wilson

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
28 Gush 07:28 Shtëpi , Vlorë

Apartament 1+1 me qera ne Lungomare Vlore

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
25 Gush 18:39 Apartamente , Kavajë

Apartament me qera

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
24 Gush 15:48 Apartamente , Durrës

Apartament me qera

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
11 Gush 12:21 Apartamente , Tiranë

Ambient i mobiluar me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
09 Gush 10:26 Apartamente , Durrës

Apartament me qera

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
09 Gush 10:24 Apartamente , Kavajë

Apartament me qera

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
05 Gush 22:34 Apartamente , Kavajë

Apartament me qera

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
04 Gush 15:50 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
01 Gush 23:39 Apartamente , Kavajë

Apartament me qera

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
31 Korr 19:26 Shtëpi , Tiranë

Jap shtëpinë me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
29 Korr 07:32 Apartamente , Durrës

Apartment me qera

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
29 Korr 07:29 Apartamente , Kavajë

Apartament me qera

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
28 Korr 08:07 Apartamente , Durrës

Apartament me qera

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
28 Korr 08:04 Apartamente , Kavajë

Apartament me qera

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dhome me guzhine me qera | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione