Daihatsu | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Daihatsu , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Daihatsu Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:26 ,

OKAZION Daihatsu benzin gaz

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:54 ,

Daihatsu Cuore (yaris)

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:27 ,

Shitet daihatsu 1.6 benzin gaz

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:08 ,

Okazion Daihatsu Hijet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:07 ,

Daihatsu hijet

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:46 Dyqani ,

NE SHITJE DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:35 ,

Daihatsu 4x4 gpl

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:48 ,

Daihatsu Terios “Noblesse” 1.5 Automatic

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:47 ,

Daihatsu Cuore 2006 Automatike Zvicra

1 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:47 ,

Daihatsu Sirion ,,benzin + gaz

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:10 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 15:40 ,

Pajisje per Testimin e Baterive dhe Sistemit Mbushes te Maki

6 500 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 13:49 Dyqani ,

Daihatsu Terios

270 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Shk 10:51 Dyqani ,

Daihatsu Sirion 1.3 Benzine AUTOMAT

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 09:34 ,

Bmw 730D Shitet / Ndrohet

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Shk 20:48 ,

Daihatsu Terios 1.3 benzine

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 20:23 ,

Okazion daihatsu. Benzine gaz

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 11:38 ,

Daihatsu materia. Benzin - gaz

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 06:47 ,

Golf 4 4x4 okazion

2 970 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 07:48 ,

PJES KEMBIMI DAIHATSU TERIOS 1.3BENZIN 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Dhj 10:53 ,

shitet

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 22:37 ,

Okazion

15 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 10:06 ,

Daihatsu

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Nën 14:37 ,

Shitet Daihatsu Terios

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 14:31 ,

SHITET DAIHATSU

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 18:46 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 08:49 ,

Ford Fiesta 2007 1.4 Nafte

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Daihatsu | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim