Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cls 3.2 ne shitje | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cls 3.2 ne shitje,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cls 3.2 ne shitje Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:12 Makina , Durrës

C 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 10:52 Makina , Tiranë

Makin

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 00:49 Makina , Durrës

Cls

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 15:01 Makina , Shkodër

Shitet CLS super gjendje 1000/10 ✅

7 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 14:45 Makina , Tiranë

Shitet CLS Perfekte 1000/10

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 21:34 Makina , Tiranë

Shitet CLS gjendje 100/10

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 21:22 Makina , Tiranë

Shitet CLS gjendje 100/10

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 13:33 Makina , Tiranë

PORSCHE 5000 EURO BENZIN+GAZ ��������OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 00:55 Makina , Elbasan

Shitet/Nderrohet Touareg 3.2 benzin-gas

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 16:05 Makina , Lezhë

shitet

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 21:57 Makina , Tiranë

Cls 320 okazion

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 14:36 Makina , Sarandë

OKAZION CLS 2007 ! ��Pa Taks Luksi��

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 21:09 Makina , Durrës

Audi A8L Full optional + Nderrohet

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 10:12 Makina , Tiranë

��Okazion��

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 00:53 Makina , Lushnjë

Cls 3.2 2008

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 15:38 Makina , Kukës

Shitet CLS 3.2

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Dhj 20:54 Makina , Durrës

Shitet CLS 320 OKAZION

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 12:31 Makina , Lushnjë

Cls 3.2 2008

10 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 15:03 Makina , Tiranë

Benz

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Sht 11:33 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA TIRANE NGA 17 EURO DITA DHE MAKINA

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 10:50 Makina , Kukës

Mercedes benz

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 07:28 Makina , Fier

Pjes kembimi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 11:42 Makina , Durrës

Shitet ndrrohet

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 11:59 Makina , Durrës

Mercedes benz CLS nafte

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 13:29 Makina , Tiranë

Shitet cls 3.2

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 02:08 Makina , Fier

Shitet ose ndrroet

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 14:05 Makina , Elbasan

Shitet Cls 2007

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 08:15 Makina , Lushnjë

porsche cayenne 05 3.2 benzin gaz Nderrohet

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 10:18 Makina , Tiranë

AUDI A6 QUATTRO SHITET NDERROHET

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 07:50 Makina , Tiranë

Mercedes CLS 320

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 16:54 Makina , Tiranë

Mercedes Benz, CLS 320

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cls 3.2 ne shitje | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione