Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Class vitit 2000 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 125

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Class vitit 2000,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Class vitit 2000 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:55 Makina , Tiranë

Okazion..Shitet/Nderrohet Mercedes-Benz C200 CDI viti 2010

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 16:13 Makina , Tiranë

Benz C class 220 CDI viti 2000’

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Qer 16:40 Makina , Fier

SHITET

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 08:53 Makina , Shkodër

S class 320 CDI

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 14:59 Makina , Shkodër

S class 320CDI

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 13:14 Makina , Gjirokastër

OKAZION

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 09:23 Makina , Durrës

OKAZION, shitet urgjent për arsye emigrimi 1750 euro

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 22:41 Makina , Shkodër

Mercedes Benz W210

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Jan 20:38 Makina , Tiranë

Mercedes benz A class okazion

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Tet 19:09 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez-Benz

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 14:01 Makina , Shkodër

OKAZION 2200 EURO C CLASS 220

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 11:30 Makina , Shkodër

SHITET C CLASS 220 2200 EURO OKAZION!!!

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Korr 14:14 Makina , Berat

Shitet

15 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Korr 13:47 Makina , Tiranë

C class 200

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 20:38 Makina , Tiranë

C class 200

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 14:51 Makina , Dibër

U shit flm

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 03:35 Makina , Tiranë

Shitet E Class

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:10 Makina , Elbasan

Mercedes Benz 200 nafte 2008

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Shk 19:58 Makina , Korçë

E class 270 cdi avantgarde

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 21:17 Makina , Berat

Shitet B class i 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 19:50 Makina , Tiranë

Shitet C220 CDI

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 16:06 Makina , Lezhë

okazion shitet mercedes-benz e-class 220

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Dhj 12:20 Makina , Kukës

Mercedes benz E 220 cdi Avantgarde

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 13:31 Makina , Vlorë

okazion

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 09:02 Makina , Vlorë

Shitet C220 cdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 11:35 Makina , Fier

SHITET A CLASS

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 20:41 Makina , Shkodër

Mercedes benz C class 220

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 11:40 Makina , Elbasan

E class 270 cdi avantgarde

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 18:13 Makina , Elbasan

Kerkoj Makine

10 Gush 12:38 Makina , Tiranë

Shitet a class 1.7 cdi

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 20:25 Makina , Elbasan

SHITET E-CLASS I VITIT 2000

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 14:19 Makina , Tiranë

Nderrohet Mercedes C-class + Clk

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 21:30 Makina , Korçë

Mercedes-benz E class

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 11:26 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220 W210

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 15:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 11:42 Makina , Durrës

C class 220

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 11:55 Makina , Fier

Mercedes Benz C-Class 220 CDI

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Nën 18:47 Makina , Elbasan

Mercedez benz benzin+gaz vitit 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Tet 00:07 Makina , Tiranë

Shitet B class Okazion

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 10:29 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ C CLASS 220 CDI AUTOMATIK 2000

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Tet 08:49 Makina , Tiranë

C200

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 21:48 Makina , Tiranë

c class 202

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 19:45 Makina , Sarandë

Shitje makine

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Gush 14:43 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz 202

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 19:03 Makina , Tiranë

Mercedes 200 cdi viti 2000

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 17:55 Makina , Fier

Mercede-Benz 202

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 00:42 Makina , Tiranë

Shitet C Class 200

2 500 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Class vitit 2000 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione