Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cayenne 21 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 58

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cayenne 21,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Cayenne 21 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:39 Makina , Tiranë

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO 500 hp��������

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:54 Makina , Krujë

Range Rover Sport 4.4 SDV8 ���� Me targa Zvicre

29 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

AUDI Q 5 DISTRONIK VITI 2010 SUPER FULL EXTRA

11 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:07 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ PORSCHE CAYENNE 4.8 BENZIN FULL 2011

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 13:24 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne S Platinium

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 15:36 Makina , Kukës

GOMA VERE 275 45 21

550 EUR

29 Tet 17:25 Makina , Tiranë

AUDI A7 S-LINE FABRIKE

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Tet 00:59 Makina , Durrës

Porsche cayenne 4.8 benzin/gaz tech-kamo

14 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Tet 00:27 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.6

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Tet 19:43 Dyqani Makina , Kavajë

❌SHITUR❌

32 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Tet 12:57 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 Bluetec - 2013 AMG LINE

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 01:35 Makina , Tiranë

OKAZION Porsche Cayenne GTS super gjendje SHITET

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Gush 10:10 Makina , Tiranë

Shitet

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 02:47 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 4.8 benzin gaz Prins

12 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Qer 00:21 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 Diesel PANORAMICE

26 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 23:21 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 4.5 V8 XCLUSIVE Angleze

22 995 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Mar 15:26 Makina , Tiranë

Porsche cayenne 4.8

20 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 22:43 Makina , Tiranë

Porsche cayenne 4.8

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Shk 12:13 Makina , Tiranë

Cayenne

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 02:33 Makina , Tiranë

Porshe cayenne

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 01:12 Makina , Vlorë

Porsche Cayenne 2016

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Jan 12:46 Makina , Tiranë

Porsche cayenne 4.8

20 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Gush 15:45 Makina , Tiranë

U SHIT FLM MERR JEP

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Korr 13:05 Makina , Fier

ML 350 2011 benzin-gas

13 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 08:41 Makina , Tiranë

Porche Cayenne 2012 3.0 Diesel

28 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 18:59 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Mar 10:31 Makina , Tiranë

���� Okazion Porsche Cayenne 2012 Full Extra

23 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 10:37 Makina , Tiranë

PERFEKTE Porsche Cayenne 2013

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 16:07 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne Gts

14 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 16:38 Makina , Gramsh

Shitet

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 00:09 Makina , Gramsh

Shitet Porsche Cayenne 3.6 . Viti 2011

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 02:36 Makina , Vlorë

Porsche Cayenne

27 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Gush 22:05 Makina , Shkodër

Porsche cayenne

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 14:20 Makina , Fier

Porsche Cayenne

43 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Jan 10:19 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne GTS 4.8 Limited Edition

19 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Jan 10:19 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne GTS 4.8 Limited Edition

19 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Jan 10:19 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne GTS 4.8 Limited Edition

19 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Gush 14:50 Makina , Tiranë

porsche cayene 3.0 diesel ...... 2012

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 16:15 Makina , Durrës

Porsche Cayenne 21 GTS"Bose Sport-Design-Paket

25 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Korr 16:32 Dyqani Makina , Durrës

PORCHE CAYENNE 4.2 BI TDI (SOUND)

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Qer 19:17 Makina , Elbasan

Porsche Cayenne facelift 2015 Full...

56 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Pri 13:03 Makina , Kurbin

Porsche Cayenne benzin

15 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 09:07 Makina , Tiranë

Okazion PORCHE GTS

21 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Korr 14:40 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 3.2 benzin+gas mundesi nderrimi

11 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cayenne 21 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Cayenne 21 cayenne 216 Cayenne 219

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione