Cadyy | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 102

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cadyy , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cadyy Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:09 ,

Volkswagen Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:58 ,

Shitet VW Cadyy 2010

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 22:37 ,

Cady Max(Mundesi Nderrimi)

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 22:09 ,

Shitet Volzwagen Cady 1.6 naft dsg 7 marsha 2012

7 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Jan 09:44 ,

Shitet cadyy ne super gjendje 2000cc benzine-gaz

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 12:06 ,

Shitet Cadyy vitit 2009.ne gjendje shume te mire 6000 euro

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 10:43 ,

cadyy

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 08:26 ,

cadyy

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 12:06 ,

okazion

4 700 EUR

04 Jan 01:59 ,

okazion

3 995 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 19:12 ,

Cadyy MAXI 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 22:11 ,

Cadyy MAXI 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 07:33 ,

OKAZIONNNN cadyy MAXI 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 14:55 ,

volcvagen

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 10:16 ,

Cady life 1.9TDI GJENDJE PERFEKTE

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Nën 19:03 ,

Shitet ose ndrrohet Cadyy 1.9 naft automat viti 09

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 10:32 ,

Wolgswagen cadyy life 1.9 nafte viti2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 13:07 ,

Shitet cadyy 1,6 nafte automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 13:22 ,

VW Caddy 1.9tdi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 12:28 ,

Shitet Cadyy Benzine dhe Gaz

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 10:32 ,

Shitet ose ndrohet golf 5 1.9 naft

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 21:05 ,

Shitet volkswagen cady 60 mij km

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Qer 19:14 ,

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 14:07 ,

Okazion Shitet Vw caddy 1.9 2008

3 554 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 01:23 ,

Okazion cadyy 1.9 diesel

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 17:48 ,

Cadyy Life 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 07:33 ,

OKAZION CADYY

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 18:03 ,

Shitet

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 18:49 ,

Caddy okazionnnn

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 21:23 ,

Shitet VW CADYY BENZIN GAZ LGP

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 18:46 ,

shitet

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Dhj 11:01 ,

Shitet

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Dhj 12:23 ,

Shitet

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Tet 13:27 ,

Volkswagen Cadyy maxi

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 18:27 ,

VW Cadyy dizel 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 16:29 ,

Cadyy

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 21:34 ,

Cadyy 1.4 Benzin-Gaz

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 12:13 ,

Wolkswagen cadyy

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 20:02 ,

Shitet vw cadyy 1.9 nafte sdi

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 09:47 ,

VW cadyy 1,9 TDI me 6 shpejtsi 4x4 -pa dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Sht 23:56 ,

Audi A6 S LINE 4X4 OKAZION !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 21:43 ,

Audi A6 S LINE 4X4 OKAZION

7 777 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 22:04 ,

Mini cooper shitet ose nderohet

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Gush 16:11 ,

Cadyy life

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 08:19 ,

Caddy Perfekt

6 280 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 02:26 ,

Vw. Cadyy

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cadyy | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione