Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Caddy 2007 2009 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Caddy 2007 2009,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Caddy 2007 2009 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:27 Makina , Gramsh

HYUNDAI SANTA FE,2.2, AUTOMAT 190 MIJE KM

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:18 Makina , Lezhë

CLS 350 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 Dyqani Makina , Durrës

VW GOLF V PLUS 1.9 NAFTE VITI 2007 MANUAL

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:48 Dyqani Makina , Durrës

SHITET FORD FOKUS 1.8 NAFTE VITI 2007 ME DOKUMENTE

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 Dyqani Makina , Durrës

KABRIOLET OPEL ASTRA BENZIN 1.6 E SAPO TAKSUAR VITI 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38 Dyqani Makina , Durrës

SHITET MAZDA 3 NAFTE 1.6 VITI 2007 ME DOGANE SUPER GJENDJE

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:38 Dyqani Makina , Durrës

FORD S MAX NAFTE 1.8 VITI 2007 ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:50 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2007. Nderrohet 0699490943

5 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:50 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2007. Nderrohet 0699490943

5 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:37 Makina , Fier

SMART 1.4 NAFT 2007 FULL OPSION ��OKAZION��

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 08:57 Makina , Elbasan

Toyota Auris 1.4 Nafte

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 01:26 Makina , Tiranë

OKAZION VW TOURAN 1.9 NAFT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 10:12 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi Avantgard Automat 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 20:17 Të tjera , Tiranë

Volvo IRIZAR

30 000 EUR

13 Sht 20:14 Të tjera , Tiranë

Volvo IRIZAR

30 000 EUR

12 Sht 20:24 Makina , Kukës

Vw T5. 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 13:21 Makina , Fier

C class 2.2

7 470 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 10:37 Makina , Tiranë

Ford Mondeo AUTOMATIK OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 08:46 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.4 nafte

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 21:19 Apartamente , Tiranë

Jepet 1+1 me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
09 Shk 21:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet 1+1 me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
21 Tet 20:03 Makina , Tiranë

BMW X5 benzin gaz 2007

8 500 EUR

15 Maj 22:36 Makina , Tiranë

golf 5

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 16:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 280 EVO,Avantgard2007, Gaz/Benzine

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 10:05 Makina , Kurbin

Shes opel insignia nafte automat me dogane

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 01:26 Makina , Tiranë

Caddy okazion

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 01:24 Makina , Tiranë

Mercedes benz s 500 lungo benzin gas 2009 optik

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 16:07 Makina , Tiranë

SHITET CADDY LIFE 1.9 TDI OKAZION

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 22:29 Makina , Pogradec

VW Passat 1.9 Tdi 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 19:29 Makina , Fier

2007 volkswagen touran benzin gas automatik okazio

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Caddy 2007 2009 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione