C class 2009 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C class 2009,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C class 2009 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:46
Linku:
,

C Class C 300 Gaz+Benzine me letra

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:15 ,

C CLASS 200 NAFTE AUTOMAT VITI 2009....

6 299 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:54 ,

����BENZ C-Class 180 K ECO 1.6 Benzin Automat 2009����

7 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 ,

AUDI A4 2.0NAFT 2009 FULL OPSION AUTOMATIK

6 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:48 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:48 ,

Mercedes benz C220

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:41 ,

VW volkswagen Turan 1.9 Naft Viti 2009

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:39 Dyqani ,

�� OKAZION C CLASS GAZ-BENZIN AMG PAKET ��

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34 Dyqani ,

FORD C-MAX , 2009 , MANUAL , 1.6 NAFTE , 110.000 KM !!!

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:32 ,

�� OOKAZION �� Mercedes-Benz C class AMG ��

1 111 111 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:21 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:21 ,

FORD MONDEO VITI 2009,AUTOMATIKE, 2.0 NAFT, FULL OPTION

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:09 ,

C Class Avantgarde sw 2009, automat, 220 CDI, navi, 7300 €

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:01 ,

Mercedes Benz C220 Nafte 2009 AVANTGARDE Automatik

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 ,

C CLASS

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:32 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:23 ,

Citroen ���� Picaso

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:22 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:20 ,

C Class 204•Viti 2009•220 Cdi•Kamjo Manual

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:53 ,

C class 220 2005

4 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:48 ,

Ford C MAX 1.8 Benzine 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:57 ,

C Class Avantgarde 220 CDI sw 2009, automat, navi, 7300 €

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:09 ,

‼️OKAZION‼️ Fiat 500 Paroramik 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:57 ,

Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:32 ,

C CLASS 220 NAFT AUTOMAT VITI 2009 LOOK AMG

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:17 ,

C-CLASS 300 4-MATIC

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:02 ,

Tiguan

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:02 ,

Tiguan

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:55 ,

Honda Jazz 1.4 benzine -Automat-���� 2010 ����

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:29 ,

Mercedes C 220 blueEFFICIENCY 10/2009

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:19 ,

Mercedes-Benz E350 avantgarde look AMG

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:40 ,

Shitet toyota rav4 diesel automat 4x4 2009

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:49 ,

MERCEDES C300 FULL PANORAMA

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:47 ,

MERCEDES C300 AMG

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:51 ,

Benz C class w204 nga USA

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C class 2009 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione