C 250 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C 250 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C 250 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:02
Linku:
Dyqani ,

Okazion C 280 v6 benzine 4x4 2006 nga zvicra

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:50
Linku:
,

OKAZION , C CLASS 250 , 2012 , AUTOMATIK

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:21
Linku:
,

MITSUBISHI LANCER GS 2011 BENZINE / GAZ

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 23:28 ,

Mercedes Benz A-class • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 23:16 ,

Fiat Punto Viti 2000 Manual 1.2 Benxin Letra der Shkurt 2022

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:16 ,

Mercedes Benz C320 cdi 4matic AMG ////OKAZION///////

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:55 ,

Golf 6 Automat benzin-Gaze 115 mi nderrim shira

1 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:55 ,

Golf VI Automat Benzin-Gaze 100% mundesi nderrimi shira

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:49 Dyqani ,

E 2.2 Nafte 2015 Fuull Led sapoardhur

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:48 ,

Blej Makina gjitha Llojet KESH �� 068 53 54 949

4 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:48 ,

Blej Makina gjitha Llojet �� KESH �� 068 53 54 949

10 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:35 ,

Fiat Bravo Nafte super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:18 ,

SHITET/NDËRROHET

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:13 Dyqani ,

Vw golf plus 2006 ''OKAZION''

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:13 Dyqani ,

C 220 cdi avantgarde fuuull Navi madh

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:02 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:37 ,

Honda Civic 1.3 benzin + gaz

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:33 ,

‼️ Okazion ‼️ shitet shtepia private !!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Sot 21:29 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0 TDI (nafte) *AVANT* 187.000 KM❌

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:26 ,

☑️Mercedes-Benz ///AMG *2012* Full OPSION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:50 ,

Okazion CC 2012

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:49 ,

❗️❗️ C300 2011 ❗️❗️

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:46 ,

E-Class Avangarde

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:24 ,

✅Mercedes benz B200 CDI FULL OPSION

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

E 250 2010 (SUPER GJENDJE) OKAZION!!! ✔

10 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 ,

E CLASS 250 TWINTURBO 2010 (SUPER GJENDJE) ���� OKAZION!!!

10 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:58 ,

Toyota ���� Automatike

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:58 ,

CITROEN ���� Picasso

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:58 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:58 ,

Honda ���� Jazz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:41 ,

S320 cdi super full option

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:31 ,

����AUDI A6 2.4 BENZIN AUTOMAT����

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 ,

C klas 250 / 2012 /126.000km origjinale

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:28 ,

RENAULT TRAFIC 2008 ICE (Frigorifer)

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 ,

MERCEDES BENZ A CLASS 160 CDI

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:26 ,

JAGUAR XF ����

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:22 ,

☑️Mercedes-Benz C 250 Cdi ///AMG *2012* Full OPSION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 ,

MB-c320cdi AMG Evo

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:13 ,

Mercedes c class 2010 NDRROHET

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:12 ,

VW Caddy �� OKAZION ��

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 ,

Mercedes - benz ����

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:53 ,

Mercedes Benz c 250 4 matic

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:49 Dyqani ,

OKAZION !! C KLAS 250 - BENZIN 4X4 VITI 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:39 ,

Mercedes Benz 250 benzin

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:35 ,

❌SHITET C200 CDI/VITI 2006/191.000KM❌���� ����

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:34 ,

Mercedes Benz E320 Avantgarde

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:32 ,

Mercedes-Benz C-Class 250 4 MATIC 2012

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:31 ,

MERCEDES-BENZ C-CLASS W203 EVO MANUAL NAFTE 2006

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj C 250 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • C 250 në kategorinë Makina
  • C 250 në kategorinë Makina
  • C 250 në kategorinë Automjete
  • C 250 në kategorinë Makina
  • C 250 në kategorinë All Category
  • c 250 në kategorinë Makina
  • C 250 në kategorinë Makina
  • C 250 në kategorinë Makina
  • c 250 në kategorinë Makina
  • C 250 në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione