Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C 220 viti 99 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 65

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C 220 viti 99,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj C 220 viti 99 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:43 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 Makina , Tiranë

C class 220cdi Automat letra per 1 vit

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Gush 21:33 Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 diesel 2011 shitet (ose nderrohet)

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 10:24 Makina , Elbasan

mercedes benc 204 viti 2010 automat

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 20:13 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz C 220

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 20:19 Makina , Lushnjë

220 cdi ne gjendje te shkelqyer viti 99 kambio automa 2800€

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 17:42 Makina , Tiranë

Renault Megane, viti 99, cmimi 1200 euro okazion

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Shk 03:58 Makina , Tiranë

Okazjon C class 220 cdi viti 99

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Nën 21:05 Makina , Lezhë

Shitet mercedes benz c class 220 cdi

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 17:40 Makina , Tiranë

Mercedes benz c 220

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 23:23 Makina , Tiranë

C klass 220 cdi viti 99

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 09:47 Makina , Shkodër

Nderrohet ose Shitet C class 220 Automatik

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 11:56 Makina , Tiranë

Benz C 200 CDI Atvangard 150,000 km Origjinale

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Jan 13:39 Makina , Durrës

Opel astra G

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 23:21 Makina , Tiranë

mercedez benz c 220

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 13:30 Makina , Tepelenë

c clas 220 cdi portobagazh

1 800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 18:51 Makina , Tiranë

2200 eur

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 19:49 Makina , Tiranë

Shitet

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 17:02 Makina , Tiranë

Shitet

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 17:53 Makina , Durrës

C 220

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 03:39 Makina , Dibër

Mercedes Benz 220

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 10:28 Makina , Krujë

Mercedes C class 220 cdi

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Mar 20:18 Makina , Krujë

Mercedes 220 dizel

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 20:10 Makina , Tiranë

SHITE BENZ C 220

2 800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 18:58 Makina , Lezhë

C 220

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 11:05 Makina , Tiranë

C class 220 cdi

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 16:31 Makina , Kurbin

Mercedes Benz c220

2 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 10:33 Makina , Tiranë

Passat 2014 2.0dsg 177ps limo

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 14:09 Makina , Durrës

Mercedes cklas 220 cdi automat

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 22:07 Makina , Shkodër

Mercedes C 220 Cdi Automat viti 99

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 19:00 Makina , Tiranë

Okazionnnnnnnnnnnnn!!!!!C clas 220 cdi automatik

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 23:37 Makina , Lezhë

shes ndrroj c 220 cdi

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 17:00 Makina , Tiranë

c-class 220 nafte automat viti 99

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Tet 21:10 Makina , Tiranë

C 220 viti 99 manual

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 10:48 Makina , Elbasan

W202 c klasse

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 21:50 Makina , Bulqizë

Mercedes C220 dizel

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 10:07 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C 220 cdi

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 16:54 Makina , Lezhë

Mercedes C220 dizel

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 13:16 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

16 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Maj 10:14 Makina , Lezhë

shitet nderrohet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:31 Makina , Korçë

Okazion C 220 cdi viti 99

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 09:22 Makina , Tiranë

C-class 220 cdi 3000 €

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 14:26 Makina , Elbasan

C klass 220 cdi esprit selection

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 13:20 Makina , Tiranë

Shitet

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 23:14 Makina , Lezhë

shitet okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 19:14 Makina , Elbasan

C klass 220 cdi super gjendje

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 17:05 Makina , Tiranë

C class 220 99'

20 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C 220 viti 99 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

C 220 viti 99 C 220 viti 99

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione