C 203 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C 203,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C 203 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:22 Dyqani ,

OKAZION C Clas 220 cdi Automat viti 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:17 Dyqani ,

Mercedes Benz C220 cdi 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

MERCEDES C220 AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

Mercedes Benz C-class 203 Sport Edition 220cdi

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:52 ,

C204 c220cdi automatik gjendje shume te mire

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:19 ,

OKAZION C 203

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:19 ,

OKAZION C 203

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:18 ,

OKAZION C 203

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:14 ,

Mercedes Benz Avantagarde C 200 Automat

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Dyqani ,

Mercedes Benz dizel 2004

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Dyqani ,

OKAZION SHITET C KLAS 220

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:45 ,

Mercedes C-220 Diesel. Manuale. Avantgarde. 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 ,

MERCEDES-BENZ C-CLASS W-203 AUTOMATIKE 220 NAFTE

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:34 ,

Shitet Mercedes C Class 203 Automat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:40 ,

Mercedes benz c klas automat 2005 203

3 640 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:44 ,

shes C class w203 nafte automatic

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:40 ,

❌Mercedes-Benz C-Class 200 (EVO)❌

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:57 ,

Fiat punto

3 700 EUR Çmimi me zbritje

05 Maj 20:02 ,

Mercedes-Benz C Class 220 CDI Automat

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Maj 14:58 ,

��MERCEDES-BENZ C-203��

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 09:29 ,

C Class 203 Evo 2006 3800€

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C 203 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione