C 2012 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C 2012 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C 2012 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Shk 13:15
Linku:
,

AUDI Q7 S'LINE BENZINE 3.0 2012 ����

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:13
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition.

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:24
Linku:
,

Mercedes C300 2012 SUPER GJENDJE✅

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:01
Linku:
,

2012 SKODA YETI AUTOMATIKE

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 00:05
Linku:
Dyqani ,

Okazion C 280 v6 benzine 4x4 2006 nga zvicra

3 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:46 ,

S320 cdi super full option

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:45 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:18 ,

C300 4Matic Panorama Benzin Gaz

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:58 ,

FORD KUGA 2010 2.5 BENZINE AUTOMATIK SUPER FULL OPTIONS

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:57 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 07:57 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:48 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ C 250 4 MATIC 2012- AMG Pacet‼️

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:42 Dyqani ,

AUTO ESEM . ML DIESEL. DISTRONIC. KROSKOT ME QEPJE

21 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:18 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:11 ,

Skoda Superb 2.0TDi CR viti 2012

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:14 ,

C CLASS 1.8 BENZIN 2011 AUTOMATIKE 117.000 KM MOTORR 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:14 ,

C300 AMG Panoram 2012 Bezh super full option

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:44 ,

OKAZION MERCEDES BENZ E350 CDI

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:41 ,

Mercedes benz C220

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:40 ,

OKAZION Mercedes benz B180 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 ,

Cls350 Shooting Brake nderrohet

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:23 ,

Mercedes-Benz C 250 Cdi ///AMG Sport, *2012* Full Opsional*

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 ,

Mercedes -Benz C250 Cdi ///AMG Sport *2012 *Full Opsional*

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:15 ,

GL 55 GAZ/BENZIN

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

Shitet Mercedes Benz 204 C Clas 2012,, 113 mij km garantuara

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:06 ,

Benc c clas w 204

8 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:55 ,

MERCEDES BENZ C 220

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 ,

OKAZION MERCEDES BENZ S550 GAZ+BENZINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:19 ,

Audi Q5 Quattro 2012

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:48 ,

Mercedes-Benz C 250 Cdi ///AMG Sport, *2012* Full Opsional*

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:33 ,

Sapo ardhur C 250 benzin amg line viti 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:24
Linku:
,

Mercedes C300 2012 SUPER GJENDJE✅

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:12 ,

Mercedes-Benz C-Class 250 4 MATIC 2012

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:49 ,

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:27 ,

��OKAZION��

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:15 ,

Golf 6 2010 Look Gti Manual 2.0 Naft Mundesi Ndrrimi

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:14 ,

VW Golf 6 2.0 Naft Manual Look GTI 2012 Mundesi Ndrrimi

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:33 ,

GL GAZ/BENZIN 2012

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:31 ,

Gl 55 GAZ/BENZIN OKAZION

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:13
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition.

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:44 ,

C300 2012 Look AMG

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:17 ,

Bmw 528i 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:14 Dyqani ,

Ford C-Max 1.6 tdci viti 2012

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:17 ,

Okazion

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:01
Linku:
,

2012 SKODA YETI AUTOMATIKE

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 12:50 ,

Okazion Range rover

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj C 2012 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

c 2012 C 2012 C 2012 c 2012

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione