Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C class 220 2005 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C class 220 2005,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C class 220 2005 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:18 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C180 SPORT EDITION ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:18 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C200 CDI ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI AVANTGARDE SPORT EVO SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESOR AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:23 Makina , Korçë

AUDI A6 2.4 V6 BENZIN + GAZ AUTOMAT ������

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Makina , Fier

SUZUKI ����

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

Hyundai tucson2.0 benzin/gaz mundsi ndrrimi

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:26 Makina , Fier

S4 FABRIKE 120.000KM

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:10 Makina , Lushnjë

C220 Avantgarde Automat ardhur nga Gjermania ����

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:09 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 220 Evo Cdi Diesel / Automat

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 Makina , Tiranë

C220 viti 2005 automatik

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:44 Makina , Shkodër

OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:39 Makina , Kukës

Mercedes E 220 EVO AUTOMATIK KLIM EURO 4 PA DOGAN 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:32 Makina , Fier

HONDA JAZZ 1.2 BENZIN 2005 ��OKAZION��

2 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:18 Makina , Fier

Mercedes Benz C class 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:57 Makina , Pogradec

Shitet C Clas 220 Automat

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:53 Makina , Kukës

Sharan 1.9 TDI Automatik 7 Ulse Model 2006 PA DOGAN

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:53 Makina , Elbasan

Audi A6

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:32 Makina , Tiranë

Disqe Origjinale 18'' BMW X3 X5 X6 Seria 3,5,7

350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:50 Makina , Elbasan

�� Bmw x5 M ��

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:50 Makina , Elbasan

�� Mercedes GLK220 ��

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:16 Makina , Durrës

Shitet C Class 220 Automat

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Tet 16:27 Makina , Korçë

Shitet C Class 220 Cdi Evo

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 12:47 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C200 CDI AMG LINE Automat 2005 ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 10:02 Makina , Tiranë

W203 !! Evo

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 09:25 Makina , Pogradec

Shitet c class 2005 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 18:54 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C-Class 220

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 15:36 Makina , Tiranë

Okazion Seat Ibiza

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 12:13 Makina , Tiranë

Okazion Disqe AMG Origjinale 18 me goma

650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 17:46 Makina , Durrës

Shitet c clas 220 automat

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Sht 17:36 Makina , Tiranë

OKAZION Shitet C Class 220 ‼️

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 19:30 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class 220 CDI EVO COUPE

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 23:04 Makina , Tiranë

Shitet C Class 220 cdi 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 09:20 Makina , Tiranë

C 220 EVO ///// Full Options !!

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 21:40 Makina , Tiranë

Urgjent!! Chrysler 300c FULL OPTION BENZIN/GAZ

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 14:33 Makina , Shkodër

C class

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 14:33 Makina , Shkodër

C class 220

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 15:27 Makina , Lezhë

Shitet c class

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 15:27 Makina , Tiranë

Shitet c class 220 Evo

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C class 220 2005 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione