Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C 20 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C 20,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj C 20 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Nën 23:05
Linku:
Makina , Durrës

����Mercedes-Benz GLK220 CDI 2013 173.000KM me Garanci����

17 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:20
Linku:
Makina , Tiranë

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 13:52 Makina , Tiranë

Opel Zafira Automatic

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:36 Makina , Durrës

SHITEN: HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFT AUTOMATIKE 2015-2016-2017-20

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:20
Linku:
Makina , Tiranë

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:02 Makina , Tiranë

Jaguar

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

❌Super okazion Range Rover Sport 14200€❌❌❌

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:50 Makina , Tiranë

FORD 2012 KUGA OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:04 Makina , Durrës

OKAZION PER KESH ML 320 Nafte 2010 pa taks luksi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:58 Makina , Durrës

Mercedes Ml350 Bluetec

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:55 Makina , Durrës

Audi A6 3.0 Tdi Gjermanie JO Korea

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:55 Makina , Durrës

���� Mercedes Benz E350 4Matic 2017 ����

36 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:55 Makina , Durrës

Mercedes E350 Bluetec 2014 SuperGjendje

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:06 Makina , Tiranë

Makina me Qera ,Rent a car,Affittare una macchina, Shira

2 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:59 Makina , Durrës

Audi A6

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:37 Makina , Durrës

Jeep 220nafte⛽2012 motorr mercedes��xhama te zinj origjinal

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:29 Makina , Tiranë

Tiguan 2.0 nafte ⛽️2011�� 120 000 km origjinale

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:16 Makina , Vlorë

BMW x5 4.8 Benzin Gaz(landi renzo) (shitet + nderrohet)

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:16 Makina , Tiranë

����Land Rover Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic����

23 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:16 Makina , Tiranë

����Bmw x6 xDrive 35d sapo ardhur Liber sherbimesh����

16 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:26 Makina , Tiranë

X5 3.5d Xdrive shitet-nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:40 Makina , Tiranë

C class manual (super gjendje)

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 20:23 Makina , Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Automatik Me Dogane 4500euro ����

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 16:44 Makina , Tiranë

C class 2015

21 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 15:35 Makina , Shkodër

Shitet c220 super fuuuuull

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 11:33 Makina , Fier

Audi A8L executive Presidencial ⚜️ 2017 ����

53 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Dhj 11:16 Makina , Tiranë

X5 3.5d ( xDrive ) shitet-Nderrohet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 16:13 Makina , Durrës

Okazion Audi A6

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 23:18 Makina , Tiranë

C class manual (super gjendje)

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 14:50 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz GTC AMG 2018

120 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Nën 14:50 Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 14:50 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche PANAMERA Turbo

90 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C 20 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione