Bmw 520d | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 520d,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 520d Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Qer 12:56
Linku:
,

SUPER OKAZION VW Transporter 2.4 TDI

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 16:46 ,

golf 5 1,9 tdi 6+1 marsha

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:32 ,

BMW 320D AUTOMATIKE

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:11 Dyqani ,

BMW 520D 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:29 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:29 ,

Honda Civic 1.3 benzin + gaz

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:29 ,

��Volkswagen TIGUAN (4MOTION) 2.0 TDI ��

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:19 Dyqani ,

BMW 520D AUTOMATIKE MODEL 2011 GERMANY

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 22:23 ,

BMW Seria 5 520D 11900€ Edhe Nderrim

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 20:14 ,

SHITET GOLF R32 ORIGJINAL FABRIKE

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 20:14 ,

Okazion 2003 Smart ForTwo NAFTE.

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Qer 12:56
Linku:
,

SUPER OKAZION VW Transporter 2.4 TDI

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 10:04 ,

VOLKSWAGEN GOLF 6 GTi

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 10:01 Dyqani ,

BMW 520d GT

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 14:22 ,

BMW 520

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 11:08 ,

Bmw 520d AUTOMATIC 135KW/180PS

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 04:18 ,

bmw 520d f11 full optional

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 16:59 ,

Okazion BMW 520d

5 555 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 20:25 ,

Okazion Mercedes Benz A200

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 09:07 ,

BMW 520 D

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Pri 12:00 ,

Okazion 2014 Hyundai Sonata 2.0LPI GAZ NGA FABRIKA

7 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Mar 17:46 ,

BMW Seria 5 520d

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 11:58 ,

Bmw 520 naft automat

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 10:56 ,

Mercedes Benz C250 Benzin Gaz AUTOMAT 2010

8 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Mar 12:44 ,

BMW

6 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 13:37 ,

Bmw 520d

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 12:54 ,

BMW 520D

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 00:25 ,

BMW 520 Nafte 2013 “Mundesi Ndrimi”

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 14:03 ,

Bmw 520D

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 20:05 ,

okazion BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 04:36 ,

Mercedes benz ML 320 4 Matic

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 04:36 ,

Okazion Mercedes Benz A200

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 17:22 ,

BMW 520d 2013 (pa dogane) OKAZION !!!

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 21:08 ,

BMW 520d

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 22:21 ,

BMW 520d M-sport- nga CH

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Tet 00:57 ,

BMW seria 5 , 520D

1 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 09:47 ,

BMW seria 5 , 520D

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 09:47 ,

BMW seria 5 , 520D

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 20:01 ,

Shitet BMW 520d

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 10:57 ,

Bmw 520d 2011

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 13:52 ,

SHITET BMW 520D

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Gush 18:09 ,

Okazion bmw 520d

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 00:37 ,

Bmw 520d MSPORT

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 520d | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione