Bmw 320d | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 320d,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 320d Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Qer 12:56
Linku:
,

SUPER OKAZION VW Transporter 2.4 TDI

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:53
Linku:
,

BMW e92 320d

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:35 ,

golf 5 1,9 tdi 6+1 marsha

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 ,

Shes ose nderroj Bmw 320D

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:11 Dyqani ,

BMW 320d

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:43 ,

BMW 320 dizel 2017 Look M

18 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:29 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:29 ,

Honda Civic 1.3 benzin + gaz

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:14 ,

⚜BMW OKAZION⚜

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:36 ,

BMW 320D AUTOMATIKE

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:29 ,

��Volkswagen TIGUAN (4MOTION) 2.0 TDI ��

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 ,

Shitet BMW 320d

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:18 ,

BMW 320D AUTOMAT e sapoardhur me dogan gjendje perfekte full

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18 ,

BMW 320D AUTOMAT e sapoardhur me dogan gjendje perfekte

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:52 ,

Bmw 320d Automatike 2.0 Nafte 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:48 ,

Bmw 320d 2.0 Nafte 2001 Manuale

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 ,

Bmw 320 diesel ����OKAZION����

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:42 ,

BMW E46 320d 2002

3 300 EUR

Dje 14:52 Dyqani ,

BMW 320 STATION WAGON 2007 AUTO PENTA

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:18 ,

OKAZION ���� BMW 320D ����

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:53
Linku:
,

BMW e92 320d

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:51 ,

BMW 320d

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 20:14 ,

SHITET GOLF R32 ORIGJINAL FABRIKE

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 20:14 ,

Okazion 2003 Smart ForTwo NAFTE.

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Qer 16:57 ,

BMW 320d nafte 2007 Automat

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:57 ,

BMW 320d 2.0 nafte 2007 Automat

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:45 ,

BMW 320d dizel 2007 Automat

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:26 ,

Okazion BMW 320d nafte 2001

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 15:05 ,

Bmw 320d

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 12:56
Linku:
,

SUPER OKAZION VW Transporter 2.4 TDI

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 10:04 ,

VOLKSWAGEN GOLF 6 GTi

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:07 ,

MERCEDES BENZ C200 CDI VITI 2007

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 13:57 ,

Bmw E90 dizel 2007 automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Qer 09:58 Dyqani ,

BMW 320d M-Look

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Qer 12:16 ,

SHITET BMW 320D

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 11:44 ,

Bmw 320d Viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 17:32 ,

SHITET BMW SERIA 3 320d

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 19:22 ,

Bmw e90 320d

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 15:48 ,

Shitet BMW

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 15:48 ,

Shitet BMW

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 12:52 ,

BMW 320D 2008 6+R nafte

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 15:03 ,

Bmw e90 320 Automat naft full options /Nderrohet

5 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 18:26 ,

Okazion shitet ndrrohet si e re bmw 320d

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 14:34 ,

Bmw 320d 2.0 Nafte 2001 Manuale

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 13:40 ,

Bmw 320D

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 22:43 ,

BMW

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 22:45 ,

BMW 320d automatike

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 320d | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione