Bmw 316 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 316,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 316 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:38 ,

Shitet Ora Locman S.I.O Automatic super origjinale

499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:36 ,

Bmw seria 3, viti 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 ,

X5 viti 2011 35d Xdrive

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:25 ,

VW Tiguan 2012 2.0 Benzin/Gaz

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:55 ,

Audi Q7 S Line Plus 4.2 FSI

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 13:35 ,

Bmw 316 benzin 1200 euro

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 09:43 ,

Bmw 316 benzin 1500 euro i diskutueshëm

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 10:07 ,

BMW coupe

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 15:06 ,

Mercedes Sprinter 316 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 15:43 ,

Okazion ford fiesta 1.25 benzin

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 15:43 ,

Okazion

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 15:42 ,

Okazion Automat

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 11:32 ,

Bmw 316 benzin

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 21:08 ,

Audi q7 3x-s line

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Mar 18:06 ,

Okasjon per 2 dit

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 15:17 ,

Shes bmw 316 benzin 1600 € i diskutueshem

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 18:19 ,

Okazion BMW Serie 3 '2010' ����

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 22:23 ,

Shitet Nderrohet Bmw 118d Nga Italia (Me Targa)

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Mar 22:13 ,

!!!Okazion!!! Shitet Bmw 118d (Me Targa)

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 14:12 ,

Shitet ose ndrrohet

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 12:23 ,

Shes bmw 316 benzin

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 19:08 ,

Okazion

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Shk 18:39 ,

Okazion

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Shk 09:38 ,

nderrohet bmw

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Shk 08:35 ,

Shitet Apartment 1+1 Tek Fresku

43 000 EUR

Numri i dhomave: 1
31 Jan 19:58 ,

BMW 316 1.8 benzin

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 10:18 ,

Bmw 316 99 benzin gaz manual Letra i vit

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 316 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione