Bmv x5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmv x5,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmv x5 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:17 Dyqani ,

AUTO ESEM . ML 350 DIESEL 19999€. TAPICERI BEZHE

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 ,

❌❌Shitet Bmw 320d (❌❌

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:12 ,

BMW x5 5.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Pri 20:15 ,

Toyota Rav4 2.2 Naft D-Cat Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 13:53 ,

❗️❗️ Volvo S60 2.0 Nafte automat 2011 ❗️❗️

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 18:37 ,

Shes bmv x5 full full

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 23:29 ,

Toyota Rav4 2011 2.2 D-CAT Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 08:06 ,

Bmv X5 motorri 2.99 naft kamje atomat

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 03:42 ,

Bmv x5

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 12:08 ,

Bmv X5 Letra 1 vit nderrohet me kamion 1622 ose 1722 me vinç

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 14:40 ,

Shitet BMV 530

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 21:26 ,

X5 full

10 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 11:40 ,

Bmv x5

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 21:13 ,

BMV

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 15:40 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 05:11 ,

Bmv x5

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 12:36 ,

shitet x5

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 13:52 ,

bmv x5

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 21:09 ,

U Shit ✅

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 21:29 ,

OKAZION-BMW X5 FULL5.0L, TWIN POWER TURBO BENZINE

16 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 10:06 ,

Bmv x5

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 16:26 ,

Shitet X5

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 13:54 ,

BMW X5

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 19:06 ,

Shitet BMW X5

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 08:53 ,

Shitet

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 16:19 ,

Shitet

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 00:07 ,

MERCEDES-BENZ-C220

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 00:05 ,

MERCEDES-BENZ-C220

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 00:04 ,

MERCEDES-BENZ-C220

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 22:47 ,

BMV x5

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Tet 21:58 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 13:36 ,

shitet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 23:48 ,

Okazion

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Gush 10:38 ,

BMW X5 dizel

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Gush 17:29 ,

BMW X5 dizel

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Gush 16:53 ,

BMW X5 dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Gush 08:49 ,

bmv 530 full super gjendje

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 12:30 ,

Okazion

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmv x5 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione