Bmv x3 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmv x3,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmv x3 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:00 ,

❗️❗️ Volvo S60 2.0 Nafte automat 2011 ❗️❗️

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 19:31 ,

❌❌Shitet Bmw 320d (❌❌

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 20:15 ,

Toyota Rav4 2.2 Naft D-Cat Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 15:13 ,

BMV X3 4X4

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Mar 23:29 ,

Toyota Rav4 2011 2.2 D-CAT Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 21:13 ,

BMV

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 16:52 ,

Bmv

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Gush 12:14 ,

BMW X3 Naft 2.0 e sapo ardhur

8 370 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 11:41 ,

Dhoma Plazhi

220 000 EUR

Numri i dhomave: 8
03 Maj 21:51 ,

SHITET BMW X3

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 01:06 ,

Okazion shitet BMV X3

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 09:56 ,

Bmw 320 d

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 16:36 ,

BMW X3 2.0d

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 18:17 ,

BMV X3 dizel 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Nën 13:38 ,

Shitet BMV 320 4500€ Okazion

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 18:12 ,

Shitet bmv x3 super gjende

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 13:34 ,

Vetem telefonata serioze

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 21:33 ,

Land Rover

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 12:15 ,

X 3 viti 2010 motorr 200 naft

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 10:50 ,

Bmv x3

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 20:26 ,

Bmv x3

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 17:50 ,

bmv x3

6 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Maj 20:45 ,

BMW X3 dizel

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 18:47 ,

BMW X3 Benzine/Gaz Viti 2004

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Mar 09:29 ,

Bmv x3 viti 2004 benzine 2.8 automat

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 10:07 ,

Shitet BMV X3 e sapo ardhur nga gjermania .

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 00:20 ,

BMW X3 Xdirve

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 23:59 ,

Bmw X3

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 07:54 ,

BMW X3 dizel

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 22:56 ,

Bmv X3

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Tet 23:00 ,

BMW X3,Automat

10 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Sht 15:04 ,

BMW X3 200 naft x drive

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 11:23 ,

BMW X3 Nafte 2006

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 13:19 ,

BMW X3 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Shk 18:26 ,

Toni

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 18:06 ,

Toni

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmv x3 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione