Bluetooth | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bluetooth,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bluetooth Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Pri 19:13
Linku:
,

VW GOLF VI 2.0 TDI FULL OPTIONS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 12:19
Linku:
,

Ford Fiesta

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 16:36
Linku:
,

C class 220 AMG-Pack (fabrike)

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:59
Linku:
Dyqani ,

Shitet E350 v6 2011

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 11:00
Linku:
,

Audi A7 Quattro 3.0 nafte

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 05:18 ,

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2014 Individual Automat

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:10 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:10 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:05 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:26 ,

Bmw 525 Xdrive, 2008

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:11 ,

Bmw 535d m packet individual full 16900€

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:04 ,

Porsche Cayenne S OKAZION

8 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:32 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:31 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:53 ,

Mercedes benz c-class 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:36 ,

✅ GOLF 5 PLUS 2.0tdi ✅ ANDROID HD TOUCH SCREEN✅WIFI INTERNET

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:28 ,

OKAZION Mercedes C 180 nafte 2.2 - facelift

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:49 ,

Mercedes Benz E 220 Premium Plus

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:34 ,

Bmw 320 dizel 2014

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:29 ,

Mercedes-Benz E220d 2017 AMG

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:25 ,

Mercedes C220 CDI AVANTGARDE Automat 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:58 ,

VW Touran 2.0 nafte 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:52 ,

Okazion CC 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:48 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-2011

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 ,

Mercedes benc w204 look amg

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:46 ,

Mercedes benz C220

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:44 ,

Shitet BMW 730 XDrive, Viti 2015, Full Option, 28,900 Euro

28 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:42 Dyqani ,

FIAT BRAVO,1.9 NAFTE,2008,MANUAL,3800 EURO

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:42 Dyqani ,

BMW X5,2008,AUTOMAT,3.0 NAFTE,FULL 10.499 EURO

10 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:41 Dyqani ,

VW TIGUAN 2.0 NAFTE AUTOMAT 2008 FULL 9700 EURO

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:41 Dyqani ,

A200 CDI,2013,AUTOMAT,PACKET AMG,16.499 EURO

16 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:40 ,

Okazion !!! Ford Fiesta / 1.6 ECOnetic / Manuale / 2009 ����

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:39 ,

ML ML350 Bluetec 4 Matic AMG Panorama 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:37 ,

Shitet VW Jetta 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 23:23 Dyqani ,

Peugeot 1007 2006 Sport 1.6 Benzinë Automat

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:23 Dyqani ,

Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Super Gjendje

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:22 ,

-Ford Kuga 2.0 Diesel Automat////-Full Panorama!!!!!

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:22 ,

Audi A7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:19 ,

Mercedes C 200 viti2016 luk amg

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:16 ,

��Mercedez Benz C200 Avantgarde 2017 e sapoardhur������

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:06 ,

Ford Explorer Sport 2016, FULL(Nderohet)

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:04 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:03 ,

Audi A6 Full option

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 ,

Opel Zafira 7 Vendesh Automatik

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:57 ,

OKAZION GOLF 5 1.9TDi AUTOMATIK FULL SAPOARDHUR SUPERGJENDJE

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:57 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:57 Dyqani ,

Okazion!Nissan Note 1.5 Diesel 2009 Sapoardhur

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:55
Linku:
,

Audi A6 viti 2011 mundesi nderrimi

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:55 ,

Mercedes Benz GL 350 Bluetec 2012

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bluetooth | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bluetooth Bluetooth Bluetooth

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione