Bllok | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bllok,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bllok Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 12:48
Linku:
Agjent për shitje të pronës ,

Duplex me qera ne Bllok ne Tirane

1 250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190

Dje 22:50 ,

Shitet Ap 2+1 afer Pazarit te Ri

99 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:08 ,

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ 2011 super gjendjee**

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 ,

Apartament me qera Bllok, Rruga Vaso Pasha

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Dje 17:18 ,

Tiranë jepet me qira 2+1 në Bllok.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 16:17 ,

Shitet Super Apartament 2+1+2 - Bllok

235 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 16:15 ,

Apartament 2+1 me Qira ne Bllok

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:38 ,

Apartamente me qera ditore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 15:38 ,

Bllok, apartamente me qera ditore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 13:17 ,

Ne Bllok, Jepet me Qera Apartament 1+1 teper Cilesor

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 13:05 ,

Ne Bllok - Apartament 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:59 ,

Mundesi Unike (mbi 120,000 Euro Investim*)

420 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Dje 08:21 ,

***Benz C200 CDI AUTOMAT EVO 2007 super gjendje**

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 20:14 ,

Apartament me qera ne Astir (tek rotondo)

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
17 Pri 18:45 ,

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
17 Pri 18:42 ,

Apartament 1+1 me qira Bllok ne Tirane

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Pri 18:42 ,

Apartament 2+1 me Qera Bllok ne Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
17 Pri 18:23 ,

Tirane, shes Apartament 2+1, 100 m²(BLLOKU)

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Pri 17:20 Agjent për shitje të pronës ,

Qera, Apartament 2+1, Bllok

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bllok | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione