Blind | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Blind ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blind Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:09
Linku:
,

AUDI A6 PREMIUM S-LINE 3.0T QUATTRO 2012 !!! FULL OPTIONS!!!

15 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 21:30 ,

Mercedes Benz C250 benzin 2010

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:25 ,

BMW X5

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:25 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:17 ,

⚜️Shitet Mercedes Benz⚜️

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 21:15 ,

Mercedes Ml 350 bluetec ! LookAMG full option !

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:10 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:09
Linku:
,

AUDI A6 PREMIUM S-LINE 3.0T QUATTRO 2012 !!! FULL OPTIONS!!!

15 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:06 ,

Audi A7 3.0 Supercharged Look S7

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:17 ,

Audi a5 s-line full

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16 ,

C300 4matix

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:15 ,

E 350 PANORAME FULL FULL FULL

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:09 ,

Mercedes Benz B 220 CDI,AUTOMAT,NAVI,AMG LOOK,FULL

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:00 ,

2010 Mercedes-Benz S550 4Matic Long Version��Full Options��

16 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:59 ,

Sapo ardhur Mercedes CLS 550 benzin full option nderroet

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:46 ,

Mercedes Benc ML 350 Bluetec 4 matic Erdhur nga gjermania

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:45 ,

Mercedes benz E-class 350 bluetec 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 ,

ML 350 4-MATIC BLUETEC MODEL EUROPE NGA GJERMANIA MUNDESI N

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:35 ,

✅��Mercedes e350 look amg ��✅

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:08 ,

Mercedes-Benz ML 350 CDI AMG Pack

22 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:06 ,

Audi Q5 Sline Premium Quattro 8G tronic

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:48 ,

Mercedes Benz Ml 350d AMG Line Premium Edition

20 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:46 ,

(OKAZION) 11700€ ML 350. BLUTEK. VITI 2011 PA TAKS LUKSI.

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:44 ,

Shitet Mercedes Benz ML 350 Bluetec

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:24 ,

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Amg Line 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:23 ,

MERCEDES R 350

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:21 ,

Mercedez-Benz GL 350

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:49 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec AmG PackeT

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:49 Dyqani ,

Audi S6 V8 T 420 Hp

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:24 ,

Mercedes Benz Gl 350 dizel 2013

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:24 ,

SHITET !! C300

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:24 ,

ML 350 BLUTEC 2012 AMG LINE FULL OKAZION DERI 31 MARS

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:56 ,

❌SHITET ML 350❌

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:17 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml350 Bluetec -11

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:16 Dyqani ,

Mercedes Benz S320 Cdi -09

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 Dyqani ,

Ford Explorer Sport 3.5 Benzine Automat -11

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:15 Dyqani ,

Mercedes Benz Gle 350 Bluetec -18

53 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:15 ,

Audi Q7 super super fulllll opsion.OKAZIOONNNN

41 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:36 ,

Shitet Volvo S60 2017

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:36 ,

Audi A8L 2015

33 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:27 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ E 350

31 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:47 ,

Mercedes Benz E-class 220d 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:43 ,

Audi A4 2.0 TFSI 2015 Premium package Quattro

14 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:38 ,

Audi Supercharged/Blindspot/NighVision/BOSE

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

AUDI A6 S LINE 2015 3.0 TDI QUATTRO MATRIX

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:01 ,

Mercedes-Benz Ml 350 Bluetec 4-matic AMG package

20 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Blind | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Blind blind B7 Blind blind b6

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione