Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bilardo te perdorura - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bilardo te perdorura,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bilardo te perdorura Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:49 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Eletrike Audi Q4-ETRON SPORTBACK 2023 8000 Km

54 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 11:23 Të tjera , Kurbin

BILARDO NE SHITJE OKAZION

150 000 LEK

09 Nën 15:03 Të tjera , Durrës

Bolardo Në Shitje

1 600 EUR

11 Tet 16:10 Të tjera , Tiranë

2 bilardo

1 500 EUR

04 Tet 22:14 Të tjera , Dibër

Shiten Bilardo Italiane

600 EUR

02 Gush 17:54 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Durrës

Kolltuqe

70 LEK

01 Gush 18:35 Të tjera , Kurbin

Bilardo

120 000 LEK

09 Qer 15:24 Të tjera , Kurbin

Bilardo

25 Pri 14:21 Të tjera , Tiranë

Bilardo Garlando Italiane

3 LEK

01 Mar 20:24 Të tjera , Pogradec

Shiten 4 Bilardo ne Pogradec

1 000 EUR

20 Nën 12:46 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Të tjera , Lezhë

Bilardo

1 400 EUR

11 Nën 16:02 Të tjera , Tiranë

SHITEN DY FUSHA BILARDO

07 Nën 16:24 Të tjera , Lezhë

Shiten Bilardo 5 muaj te perdorura

50 000 LEK

17 Mar 06:03 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Lezhë

2 bilardo

100 000 LEK

01 Sht 07:49 Të tjera , Kurbin

4 bilardo dhe 90 m2 moket

30 Gush 22:07 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Bilardo

01 Korr 21:19 Objekte të huaja , Kukës

Bilardo

1 000 EUR

18 Maj 14:47 Konzolatë për lojëra , Fier

Bilardo Italiane

1 200 LEK

04 Pri 15:00 Makina , Kukës

Auto Servis "FRANCE' PEUGEOT RENAULT CITROEN

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Gush 23:32 Kompjuterë (komplet) Kompjutera desktop , Fier

SHITEN 3 PS3 3 PS4 DHE 2 BILARDO

3 000 EUR

19 Korr 00:07 Të tjera , Elbasan

Bilardo

200 000 LEK

22 Maj 15:06 Të tjera , Tiranë

Shiten bilardo

2 000 000 LEK

05 Gush 20:50 Të tjera , Tiranë

Bilardo

100 000 LEK

08 Mar 13:49 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Vlorë

Paisje per bar dhe bilardo

2 200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bilardo te perdorura | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione