Makina Benzine ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjeni makina Benzine në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për makina Benzine në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina Benzine dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat Benzine në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.20 Pri 19:13
Linku:
,

Audi A6 viti 2011 mundesi nderrimi

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 20:51
Linku:
,

BMW Seria 7 2010 ������

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 16:44
Linku:
,

Mini Cooper clubmanS

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:51
Linku:
,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 14:45
Linku:
,

Mercedes B Class Benzine Gaz 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 03:16 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:39 ,

Mitsubishi lancer

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:54 ,

Audi A4 Prestige - Quattro

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:53 ,

Shitet BMW 328i

7 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:52 ,

Shitet Audi A4 Quattro

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:45 ,

OKAZION GOLF 6 PRODHIM KANADEZ

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:41 ,

Makina me Qera

13 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:07 ,

HUMMER H2 Viti 2003 I SAPOARDHUR NGA USA

19 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:07 ,

Ml 270 Automatike Okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 ,

❗️FIAT PUNTO 1.2 Benzine❗️

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:50 ,

Mercedes Benz W203 / C280 V6 / Benzin-LPG / PRINS ☘️����

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:50 ,

✅ FIAT PUNTO 1.2 Benzine ✅

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:50 ,

Super Toyota Yaris 1.0 VVT-i / 2007 ����

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:38 ,

Shitet C180 (W203) 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:37 ,

Shitet Smart 451,����edition

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:36 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-11/nderrohet

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:32 ,

Mercedes c200 avandgarde benzine & gas

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 ,

€8000 AUDI A-6 S LINE QUATRO 3.0 TFSI €8000

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:25 ,

SHITET Automat+ Gaz

2 699 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:25 ,

Volkswagen 6

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:21 ,

Bmw Seria 5 e60

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:17 ,

Shitet Golf 5 Benzinë-Gaz⛽️

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:07 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine-gaz

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 Dyqani ,

FORD FUSION 1.4 BENZINE AUTOMAT 2005 3499 EURO

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:03 ,

Ford Focus 1.4 benzine

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:52 ,

Okazion CC 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:52 ,

Volkswagen Polo 1.4 Benzine/Gaz fabrike - 2011

5 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:46 ,

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESSOR BENZINE+GAZ

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46
Linku:
,

MERCEDES-BENZ R350 LONG

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:45 ,

Mercedes B200 benzine gas

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:43 ,

VOLVO S 40 AUTOMAT ~BENZINE (GAZ

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:40 ,

SHITET GOLF 6 1.4 BENZINE GAZ MONTUAR NE GJERMANI

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 ,

SHES OPEL MERIVA VITI 2007 1,6 BENZINE AUTOMATIK

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 ,

VW POLO 1.2 EUR5 BENZINE E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA TIP TOP

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:36 ,

Range Rover Sport 3.0hse Autobiography 2012/nderrohet

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:33 ,

VOLVO S-60 3200€ AUTOMAT CMIMI I PADISKUTUSHEM

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:32 ,

Shitet makine

2 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:32 ,

VW TIGUAN 2.0TSI 2012

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:31 ,

Shitet makine

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:31 ,

Shitet makine

2 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:28 ,

Shitet makine

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:27 ,

Okazion !! Ford Fiesta viti 2016 !! 5400 €

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:24 ,

Golf 5 1.9 Automat Full Option

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:23 Dyqani ,

Citroen C3 Automat‼️

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Makina Benzine në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej makina Benzine të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makina Benzine , si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina Benzine me qera ditore, Makina Benzine me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine Benzine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Makina Benzine ne Shitje


Dëshironi ta shisni makinën Benzine tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina Benzine në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione