Makina Benzin ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine






Gjeni makina Benzin në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për makina Benzin në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina Benzin dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat Benzin në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.



Dje 14:28
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz C230 Benzin Automat Okazion

4 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05
Linku:
,

Vw Passat 2.5 benzin 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:25
Linku:
,

Shitet VW Volkswagen Polo

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:55
Linku:
,

Mercedes Benz C180 Kompressor / Benzine+Gaz SPORT

5 390 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05
Linku:
,

2013 Passat 2.5 (behet me gaz 100%)

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 11:49 ,

MERCEDES C 180 BENZIN GAZ 2006 GERMANY ����ME DOGAN

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 ,

TOYOTA AVENSIS 1.8 BENZIN MANUAL 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:48 ,

FORD C MAX 1.8 BENZIN 2008 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:48 ,

FORD FIESTA BENZI GAZ VITI 2011 AUTOMATI

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:48 ,

SUZUKI SX4 1.6 BENZIN MANUAL 2WD 2008

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 ,

Chevrolet Cruze Benzin Gaz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:46 ,

Skoda Fabia 1.2 Benzin (3 pistona) Viti 2012

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:46 ,

Citroen 2004 1.2 Benzin Gaz

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:46 ,

Mercedes Benz Cls 350 Benzin/Gaz

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 ,

BMW 530

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:46 ,

Audi A3 2.0 benzin gaz 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:46 ,

Golf 6 benzin gaz 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:45 ,

Mercedes benz c class C180

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

Okazion!! Mercedes Benc c300 4matic benzin 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 ,

VW Passat 2.5 Benzin behet me gaz 100%,Automat 2013 173 000

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:45 ,

Toyota Rav4 2.5 benzin/gas automatike 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:44 ,

VOLVO 2.4 GAS-BENZIN,AUTOMATIKE,VITI 2005,LETRA TE PRERA

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:44 ,

BMW X5 -- 2015

31 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:44 ,

C CLASS 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:44 ,

Benz benzin gaz 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:44 ,

C CLASS

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:44 Dyqani ,

Okazion !! S klas 550 Benzin 4x4 AMG FULL FULL

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:43 ,

Bmw 316 1.6 benzin 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:43 Dyqani ,

OKAZION !!! GOLF - PLUS - GAZ & BENZIN 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:43 Dyqani ,

OKAZION !! C KLAS 250 - BENZIN 4X4 VITI 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 ,

Jetta 2.5 benzin

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:43 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:42 ,

MERCEDES-BENZ CLS 320 CDI -05

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:42 ,

Skoda Fabia

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:42 Dyqani ,

❌OKAZION !! E KLAS 350 - GAZ & BENZIN 2011❌

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:41 ,

OKAZION��VW POLO 1.6 BIFUEL 2011

6 190 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:41 Dyqani ,

OKAZION!! C KLAS 230 GAZ & BENZIN - 2008 AMG

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:41 Dyqani ,

❌❌U SHIT. U SHIT. ❌❌

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 ,

Mercedes Benz C 300

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:39 Dyqani ,

Chevrolet Aveo 1.2 BENZIN+GAZ 2009

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:39 ,

OKAZION SMART 1.3 cc BENZIN+GAZ AUTOMAT VITI 05

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:38 ,

Golf 4 1.8 20v Turbo GTI Benzin-Gaz

3 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:38 ,

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN 2008 ME DOGANE

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:38 ,

Mercedez Benc C 300 Benzin Panorama Amg Line Super Full

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:38 ,

Corsa D 1 .4 GAZ BENXIN IMPIANT ZAVOLI GATI PER TARGA��

2 590 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:38 Dyqani ,

BMW X5 3.0 benzin-gas viti 2008

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 ,

����Mecedes C300 AMG Gaz-Benzin����

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:37 ,

Opel Vectra 2006 - 2.2 Benzin (((( Okazion )))))

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:37 ,

Okazion Smart 600 benzin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:36 ,

��OKAZION�� TOYOTA RAV4 2013 XLE

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999





Makina Benzin në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej makina Benzin të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makina Benzin, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina Benzin me qera ditore, Makina benzin gaz me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine Benzin të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per Makina Benzin ne Shitje


Dëshironi ta shisni makinën Benzin tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina Benzin në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.






Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione