Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz c 220 kompresor | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz c 220 kompresor,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benz c 220 kompresor Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Nën 00:24 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESOR AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 09:07 Makina , Tiranë

SHITET C200 kompresor

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 18:48 Makina , Tiranë

CLS 55 AMG

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 20:31 Makina , Korçë

OKAZION C200 KOMPRESOR BENZIN + GAZ MODEL 2005����

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 22:34 Makina , Korçë

OKAZION MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR ����

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 21:19 Apartamente , Tiranë

Jepet 1+1 me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
09 Shk 21:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet 1+1 me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
23 Dhj 13:57 Makina , Tiranë

U shit flm merrjep

15 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 14:48 Makina , Tiranë

Mercedes benz E Class

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 12:00 Makina , Elbasan

MERCEDES BENZ c200 okazionn

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 12:48 Makina , Elbasan

�� Mercedes-benz C180 Kompresor ��

4 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 01:23 Dyqani Makina , Kavajë

⛔️⛔️E shitur⛔️⛔️

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 00:35 Makina , Durrës

Mercedes-benz C 200 kompressor benxin+gaz Look AMG 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 07:45 Makina , Elbasan

C klas 220 CDI

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 22:43 Makina , Lezhë

Mercedes benz C Klas kompresor

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 13:48 Makina , Lezhë

Benz C Klas 220 Kompresor (GAZ/BENZIN) - Kupe

35 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 12:36 Makina , Lezhë

Benz C Klas 220 (Gaz/Benzin) Kompresor

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 18:41 Makina , Lezhë

Benz C Klas (Benzin/Gaz)

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 15:10 Makina , Lezhë

Mercedes Benz C Klas 220 Kompresor Automat (Kupe)

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 15:10 Makina , Lezhë

Mercedes Benz C klas 220 Kompresor Automat (Kupe)

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Dhj 16:54 Makina , Tiranë

Mercedes C 220

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 20:00 Makina , Berat

Mercedes C-klass 220 CDI Euro 4

45 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 16:27 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes C220 EVO full avantgarde

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Dhj 08:52 Makina , Tiranë

Mercedes C220 Avantgarde full sapo ardhur gjerman

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 22:22 Makina , Tiranë

Mercedes C 220 dizel

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 21:13 Makina , Elbasan

Mercedes C220 cdi Evo avantvarde i diskutueshem

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz c 220 kompresor | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione