Benz 250d | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 125

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz 250d,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz 250d Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:17 ,

Mercedes-Benz GLK 250 CDI BLUETEC

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 13:21 ,

Mercedes-Benz GLC 250d

37 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Pri 18:39 ,

Mercedes-Benz W124 E Klass

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Mar 13:29 ,

BENZ GLE 250D 2016

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 21:07 ,

Okazion..!!!!

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 08:40 ,

Mercedes-Benz 250D

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 13:57 ,

Mercedes Benz w124

3 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Nën 05:05 ,

MERCEDES BENZ 250D W210 1996

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Sht 12:20 ,

Mercedenc Benz 250D OKAZION

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 22:47 ,

Mercedes Benz

1 500 EUR

10 Qer 15:03 ,

Shes Benz 250D

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: > 500 000
25 Maj 13:52 ,

benz 124

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 13:55 ,

Shes Mercedes Benz 250D 1991

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: > 500 000
12 Shk 20:07 ,

Shitet benz 250D

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Jan 13:48 ,

Okazion 1500 €

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 13:40 ,

Okazion

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 13:27 ,

Shitet

20 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Dhj 16:44 Dyqani ,

Mercedes-Benz C Class 250d Bluetech

29 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Tet 16:31 ,

Mercedes benz 250 dizel 1990

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
24 Sht 19:29 ,

Mercedes Benz GLE- AMG Line 2016

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Sht 18:25 ,

Shitet Mercedes Benz 250D

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Gush 17:22 ,

Shitet Mercedes Benz 250D. Çmimi 2500€

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 20:05 ,

Mercedez benz C class 250d 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 12:57 ,

Benz 250d

150 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 15:17 ,

Benz 250D Turbo-Diesel (Nafte)

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 20:28 ,

Mersedes benz 250d

1 500 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Jan 08:38 ,

Mercedez-Benz 250 Elegance

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 20:36 ,

Mercedes-Benz 250D

1 500 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 16:36 ,

MERCEDES BENZ GLE 250d 4 MATIC

44 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Tet 10:30 ,

Mercedes benz 250D, 2700 euro(i diskutueshem)

2 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 21:36 ,

Benz 250D

520 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 22:01 ,

Shitet Mercedes-Benz 250

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 15:07 ,

Benz-Mercedes 250D

600 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 15:07 ,

Benz 250D

600 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 16:46 ,

Mercedes-Benz 250D, per 1,000 EURO !

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 16:26 ,

Mercedes Benz 250D - viti 1989

140 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Gush 21:56 ,

Mercedes 250 dizel

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 17:01 ,

Mercedes benz 250D

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 21:14 ,

Mercedes benz w210 250d

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Korr 20:58 ,

Mercedes Benz 250D

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 18:24 ,

mercedez benz

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 22:27 ,

Ndrohet ose shitet

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 23:31 ,

Benz 250D

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 16:31 ,

Mercedes Benz E 250D

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 20:07 ,

Mercedes 250d

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 10:17 ,

MERCEDES NAFTE ; SUPER GJENDJE; LETRAT - 04. 2019

149 900 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 22:27 ,

Mercedes Benz Eclass 250D viti 1990

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 16:27 ,

Mercedez benz 250 dizel

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz 250d | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Benz 250d Benz 250d

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione