Benz 202 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz 202,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz 202 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:37 ,

Mercedez ML 63 Benzin Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 ,

2011 Mercedes Benz C300 4matic AMG-Line

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:05 ,

BENZ 220 AUTOMATIK!!

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:51 ,

Mercedes C180 Ne Kosove gjendet Makina

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:08 ,

Sllon S280 Benzin Super Okazion

6 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 17:00 ,

Mercedes c220 diesel

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 09:08 Dyqani ,

Benz c200

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:42 ,

Benz C klass 202

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 08:42 ,

Mercedes Benz 220 nafte 1995

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 10:39 ,

Mercedes Benz C200 dizel 1999

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 11:30 ,

Shitet Mercedes Benz

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Pri 20:11 ,

Mercedez benz 202

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 22:52 ,

seat cordoba

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 22:52 ,

seat cordoba viti 2003 gaz-benzin cmimi i diskutushem.

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 18:19 ,

Shitet Mercedez benz c Clas 202 1.8 Benzin gaz

2 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:56 ,

❌Okazion❌Mercedes benz C300 & Navi Android - >Super Full

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 09:17 ,

Shes

2 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 13:52 ,

Shitet benz 202 viti 2000

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 18:59 ,

mercedez benz 202

2 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 00:48 ,

Mercedez Benz 202

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 17:28 ,

Benz

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 20:39 ,

Merrcedes 202

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 19:37 ,

Benz 202 kompresor

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 08:45 ,

Renault Clio

1 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 09:11 ,

Okazion!!! Shitet Mitsubishi Outlander Benzin+Gaz

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 21:04 ,

Benz

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 12:21 ,

benz 200

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 13:59 ,

BENZ C KLAS BENZ+GAZ

4 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 16:54 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 12:01 ,

Shitet Benz 202 220 Nafte Cdi 1999

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 18:39 ,

Benz 202

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz 202 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione