Benz ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Benz ne shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Benz ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. Gjej Benz ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. Benz ne shitje në GJithë Shqipërinë.Dje 20:15
Linku:
,

Shitet C280 Benzin-Gaz

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20
Linku:
,

Mercedes Ml 350 bluetec ! LookAMG full option !

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:12
Linku:
,

Mercedes Benz S550 benzin 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:09
Linku:
,

ML 320 Bluetec 4Matic

9 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 21:52
Linku:
,

Shitet Mercedes benz c 200 ( 2017 )

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 18:10 ,

❌OKAZION MERCEDES-BENZ A170 BENZIN + GAZ ����❌

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:09 ,

⭕ Shitet Okazion Mercedes C 270 ⭕

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 ,

Mercedes benz c class

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 ,

❌MERCEDES-BENZ C200 CDI EVO 2005 FACELIFT ����❌

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:08 ,

MERCEDES-BENZ ML-350

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:07 ,

Volkswagen Pasat 2010 automat dsg

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:07 ,

Mercedes Benz A Class

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:07 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:07 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:07 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:07 ,

Benz

5 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:07 ,

mercedes benz

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:07 ,

benz full option gjendje e perkryer ✅

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

MERCEDES-BENZ OKAZION C180 KOMPRESOR AUTOMAT ����

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:06 ,

OKASION W203 220 CDI AUTOMATIK 2005 I SAPOARDHUR ME DOGANE

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

Mercedes Benz Ml 270 okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:05 ,

Mercedes Benz C230 V6 Amg Look benzin 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:04
Linku:
,

Mercedes Benz C180 Kompressor / Benzine+Gaz SPORT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:04 ,

MERCEDES BENZ E-CLASS 2013 OKAZZZIOOONNN!!

111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:04 ,

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:04 ,

Mercedes benz B200 Turbo (193 Hp) benzine gaz

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:04 ,

Mercedez Benz EVO 2009 Me Dogan Sapo Ardhur Okazioon

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 ,

Mercedes benz A160 benzine gaz lungo automat

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:03 ,

GLK 350 nafte jo takse luksi FULL

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:03 ,

MERCEDES CLS 350 4 MATIC

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:03 Dyqani ,

Mercedes-Benz C220 CDI Elegance Facelift

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:03 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 220 CDI AVANTGARDE

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:03 Dyqani ,

Mercedes-Benz A 180 CDI Automatik

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:03 Dyqani ,

Mercedes-Benz C220 CDI AVANTGARDE

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:03 ,

Makin per merakliiii ���� Automat vw Golf 4 2.0

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:03 ,

SHITET MERCEDES BENZ A KLAS 170 AUTOMAT

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:03 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 230 Kompressor Benzine Gas BRC

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 ,

SHITET MERCEDES BENZ E 220 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 ,

Mercedes Benz SLK 200 kompresor

7 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:01 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:01 ,

Mercedes Benz A180 Nafte 2006

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 ,

Mercedes benz c class C180

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 ,

Mercedes-Benz EVO 320 CDI

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 ,

Mercedes Benz C220 nafte 2008

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:00 ,

Mercedes Benz E 280 cdi Evo

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:00 ,

Mercedes-Benz ML 350 CDI AMG Pack

22 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:00 ,

Mercedes Benz Sprinter 515 cdi

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:00 ,

Mercedes Benz Sprinter 315 cdi

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999

Jeni duke kërkuar për Benz ne shitje? Shiko njoftimet për Benz ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Benz ne Shitje


Eksploro njoftimet për Benz ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Benz ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë Benz ne shitje të tjerë Kërko Benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet.


Krijo Njoftime për Benz ne shitje


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Benz ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione