Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benc - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benc,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benc Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Sht 17:50
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 13:40
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 Diesel Okazion

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 01:16 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 01:16 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 01:14 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Elbasan

Lap top dell

1 EUR

Sot 00:35 Makina , Tiranë

FORD KUGA (ESCAPE) 2.0 ECOBOOST 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:26 Makina , Pogradec

Mercedes Benc disqe alumini nr 17

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:22 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 Automat 4x4 ��������

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:18 Makina , Kavajë

A KLAS 180 CDI KAMBIO AUTOMAT VITI 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:06 Telefona celular , Elbasan

Samsung gt-e2152

1 EUR

Dje 19:52 Makina , Lushnjë

Shitet mercedes benz C300����

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:46 Makina , Tiranë

Mercedez benc W210 E270

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:10 Makina , Elbasan

Shitet VW POLO 1.2 benzin

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:46 Makina , Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:24 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:24 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:20 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:56 Konzolatë për lojëra , Elbasan

Ps4 pro

1 EUR

Dje 16:53 Telefona celular , Elbasan

Samsung 1

1 EUR

Dje 16:38 Makina , Korçë

Benc 190 Viti 91 Motor 2.0 Nafte

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:38 Makina , Korçë

Mercedes-Benz c280 benzine Gas

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:00 Makina , Tiranë

SHES BENC MERCEDES C200 BENZIN GAZ

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:54 Makina , Tiranë

BENZ E200 BENZIN-GAZ

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:34 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Tiranë

Tapete w221

30 EUR Çmimi me zbritje

Dje 13:34 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:08 Makina , Tiranë

�� SHITET 2011 C Class Mercedes-Benz C300 PANORAMIC me targa

8 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:52 Makina , Tiranë

Shitet mercedez benc 211

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:28 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Biciklete 28

18 000 LEK

Dje 11:24 Makina , Tiranë

Shitet C250 V6 Benzine Viti 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:38 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

69 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 10:37 Makina , Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:37 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E350 amg avandgarde

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 10:35 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benc | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Benc në kategorinë Makina
  • benc në kategorinë Makina | Seat
  • Benc në kategorinë All Category
  • benc në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 300 | C-Class
  • Benc në kategorinë Automjete
  • benc 220 në kategorinë Makina | Fiat | Bravo
  • Benc në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLA-Class
  • Benc në kategorinë Makina | Rover
  • Benc në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • benc në kategorinë Makina | Honda | CR-V

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione