Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMw dizell | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 41
Të tjera , 6

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMw dizell,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj BMw dizell Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Nën 21:24 Makina , Tiranë

bmw x5 M packet

11 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 22:51 Makina , Fier

audi 80cc b2

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 21:44 Makina , Durrës

bmw 520 dizell

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 21:24 Makina , Kukës

BMW X3 20xd

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 15:54 Makina , Kukës

Bmw 320 dizel me targa gjermane

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 09:30 Makina , Kukës

Bmw 320 dizell e ardhur nga Gjermania

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 23:22 Të tjera , Kukës

qader dielli

7 EUR

29 Mar 23:19 Të tjera , Kukës

frigo freskues

9 EUR

29 Mar 23:16 Të tjera , Kukës

tend dielli

7 EUR

29 Mar 23:16 Të tjera , Kukës

frigorifer freskues

9 EUR

20 Mar 23:25 Të tjera , Kukës

frigo freskues

6 EUR

20 Mar 23:16 Të tjera , Kukës

frigorifer freskues

9 EUR

25 Shk 13:01 Makina , Berat

shitet

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 19:02 Makina , Tiranë

Tauran 1.9 dizell 6 shpejci 2005 pa dogan EURO 4

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 18:28 Makina , Kukës

BMW 118 dizell super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 12:40 Makina , Shkodër

����535d XD. 3.5 Dizell 313 ps i Riiii�� Vetem 80.000 km.

24 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Qer 18:47 Makina , Durrës

BMW 2.0 Dizell CH

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 01:35 Makina , Kukës

BMW series 3

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Jan 22:22 Makina , Tiranë

BMW 530 dizel 2004 automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 14:15 Makina , Kukës

Shitet bmw 318 dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 14:38 Makina , Tiranë

BMW 330 Dizell automatik

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 22:03 Makina , Tiranë

BMW 330 DIZELL AUTOMATIK PA DOGAN E ARDHUN NGA GJE

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 19:11 Makina , Tiranë

Bmw 2010 Dizell vetura Kosov

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 18:57 Makina , Elbasan

BMW 530 dizell 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 12:35 Makina , Kukës

Makina me targa amerikane

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Gush 15:24 Makina , Shkodër

Shitet BMW 320 dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 15:29 Makina , Kukës

BMW 320 DIZELL VITI 2008 NGA SUEDIA

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 21:24 Makina , Kukës

Mercedes Benz CLS 320 dizel

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 16:08 Makina , Kukës

Bmw 530

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 12:46 Makina , Kukës

BMW 530

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 15:07 Makina , Kukës

BMW 730 dizel

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 19:58 Makina , Tiranë

Shes urgjent bmw 530 dizell automatik me dogan

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 12:24 Makina , Durrës

Bmw x1 2.0d x-drive automatik full ekstra 1399euro

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Gush 19:43 Makina , Tiranë

shitet bmw 530

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 15:49 Makina , Tropojë

BMW 325 tds -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 10:05 Makina , Shkodër

Dodge nitro 2,8 dizell automatik edhe ndrrim

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 17:46 Makina , Shkodër

Bmw 525 1997

1 450 LEK

14 Sht 19:52 Makina , Tiranë

Bmw 530d -02

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMw dizell | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione