Automat benzin | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Automat benzin,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Automat benzin Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Pri 02:14
Linku:
,

Okazion Ford fusion Automat 1.4

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:36
Linku:
,

VW Tiguan 2012 2.0 Benzin/Gaz

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:15
Linku:
,

BMW 645i AC SCHNITZER

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:14
Linku:
,

Okazion per arsye emigrimi

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46
Linku:
,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:52 ,

MERCEDES C180 COMPRESOR BENZIN AUTOMAT 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 ,

C 180 AUTOMAT KOMPRESOR 2005 AUTOMAT ME DOGAN GERMANY

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:52 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:51 ,

SHITET E CLAS EVO 200 KOMPRESOR AUTOMAT VITI 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:51 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:50 ,

Volkswagen Beetle Automat

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:50 ,

Audi A4 Sline

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:49 ,

Audi A5 2014

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:49 ,

Ford Transit Custam

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:49 ,

Audi A6 Sline

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:46 Dyqani ,

SEAT ALEHAMBRA 1.8 T BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:46 Dyqani ,

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 T BENZIN GAZ 2005 GERMANY ����

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:39 ,

A Klas Benzin/Gaz Automat

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:39 Dyqani ,

FORD FOCUS, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 BENZINE+GAZ

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:37 ,

Shitet Golf 6 automat 172.000 km!!

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:35 ,

OKAZION BENZ C180 KOMPRESSOR BENZIN AUTOMAT #ZVICRA

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:35 ,

SUPER OKAZION VW POLO 1.4 BENZIN AUTOMAT /ZVICRA/ 2200€

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:34 ,

MERCEDES C180 KOMPRESOR BENZIN

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 ,

����Benz C-Class 180 Kompresor Automat 2006����

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 ,

����BENZ C-Class 180 K ECO 1.6 Benzin Automat 2009����

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 ,

shitet nissan xterra benzin gaz,manual

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:25 Dyqani ,

Opel Astra 1.6nafte viti 2015 Full opsion

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:24 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:24 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 benzin+gaz BRC TITANIUM

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:24 ,

Mercedes Benz C230 gaz benzin 2005

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:24 Dyqani ,

Mini cooper 1.6 benzin kamio Automatike

3 240 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:24 Dyqani ,

Vw polo Kamio Automatike

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:21 ,

Okazion

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:21 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% nderrohe nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:20 ,

VW Golf 6 gaz benzin Automat 2014 Shira

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:18 ,

Hummer h2 benzin gaz

17 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 ,

VOLKSWAGEN PASAT 2.5 BENZIN FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:10 ,

GOLF 6 AUTOMATIKE 1.2 BENZINE VITI 2011 ... OKAZION

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:10 ,

Okazion benzin-gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:56 ,

Passat 2.0 benzin automat 2010 super full... okazion

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:54 ,

Shitet ndrohet me golf 5 automat toyota yaris benzin gaz

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:54 ,

PORSCHE CAYENNE V.2011 SUPER FULL SHITET AUTOMAT

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:52 ,

smart 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:49 ,

OKAZION MAZDA 1.4 BENZIN 2006 AUTOMAT

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:43 ,

Hyundai Elantra 2012 Automat..1.8

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:22 ,

Hyundai ix35

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:56 Dyqani ,

PEUGEOT AUTOMAT BENZIN+GAZ 106892 km SUPER EKONOMIK

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:31 ,

Reno clio automat 1000€

34 444 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:26 ,

E class benzin gaz 2005 automat

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:48 ,

volkswagen tiguan benzin+gaz AUTOMAT

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Automat benzin | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione