Makina Automat ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Gjeni makina Automat në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për makina Automat në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina Automat dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat Automat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Dje 16:05
Linku:
Dyqani ,

MAZDA 5, 2013, 1.6 NAFTE, MANUALE, 6+1 VENDE

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 10:33
Linku:
,

Porsche Panamera Disel -12 Supergjendje

35 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:30
Linku:
,

MERCEDES BENZ C220 DIESEL,AUTOMAT,VITI 2012,AMG,FULL OPTION

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 14:56
Linku:
,

Renault Megane 2008

1 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 08:36
Linku:
,

Turan automat

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 04:13 ,

Audi A4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:12 ,

Mercedes Benz CLK 270 CDI

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:12 ,

Volkswagen Touran

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 04:11 ,

Ford Fokus 1.8 Naft

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:10 ,

Shitet Audi A4 Super gjendje

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:10 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:10 ,

Shitet Golf 5 Super gjendje

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:10 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:09 ,

Mercedes benz c class 220

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:09 ,

Shitet c class c180 kompresor

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:01 ,

Mercedes Benz E220

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:00 ,

Mercedes Benz R Class okazion

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:00 ,

⚠️⚠️ Shitet Jaguar XF 2.7 Super gjendje ⚠️⚠️

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:55 ,

Shitet MERCEDES C220 Super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:54 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:30
Linku:
,

MERCEDES BENZ C220 DIESEL,AUTOMAT,VITI 2012,AMG,FULL OPTION

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:30
Linku:
,

VW GOLF 6, VITI 2011, AUTOMAT, FULL OPTION, GJERMANI

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 03:29
Linku:
,

AUDI A6 MATRIX, VITI 2014, AUTOMAT, FULL OPTION, 2.0 DIESEL

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:29
Linku:
,

TOYOTA RAV4,AUTOMAT,2.2DIESEL,VITI 2014,FULL OPTION,GJERMANI

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:45 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:45 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:31 ,

Golf 5 Automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:31 ,

Golf 6 2.0 nafte Automat R line viti 2012 mundesi ndrrimi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:03 ,

Passaat 2008 Automat

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:02 ,

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:27 ,

C Class 220 automat vit2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:17 ,

Audi A4

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:06 ,

shitet ndrrohet opel corsa 2013 0692200345

4 770 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:06 ,

TOYOTA YARIS 2008 AUTOMAT1.3 BENZIN-GAZ✅

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:04 ,

Range Rover Evoque 2.2Naft SD4 E Ardhur Nga Gjermania

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:54 ,

MERCEDES - BENZ C CLASS 200 SPORT EDICION 2007 AUTOMAT

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:54 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 NAFT 120.000Km

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:44 ,

Mercedes Benz c class 270 automatic

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:35 ,

Audi A4 Automat

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:35 ,

Fiat Punto 1.2 Benzine

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:30 ,

VW SCIROCCO R-LINE.2010 DSG.180HP

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:30 ,

VW GOLF PLUS - AUTOMAT 2006 NAFT OKAZION

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:29 ,

TOYOTA YARIS✅AUTOMAT 1.4 NAFT 2009 Km150 mi✅

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:29 ,

VW GOLF GTI-240HP AUTOMAT FULL

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:18 Dyqani ,

A200 CDI,2013,AUTOMAT,PACKET AMG,16.499 EURO

16 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:18 Dyqani ,

SEAT ALTEA XL,2.0 NAFTE,2008,AUTOMAT.5300 EURO

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:17 Dyqani ,

AUDI S4,3.0 TFSI (400PS),2010,AUTOMAT,18.999 EURO

18 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:17 Dyqani ,

BENZ E200 CDI,AVANTGARDE,2007,AUTOMAT,7300 EURO

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:17 Dyqani ,

VW GOLF V CROSS,2008,2.0 NAFTE,AUTOMAT,5999 EURO

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:17 Dyqani ,

BENZ C220,AUTOMAT,AVANTGARDE,2008,8199 EURO

8 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:17 Dyqani ,

BMW X5,2008,AUTOMAT,3.0 NAFTE,FULL 10.999 EURO

10 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:17 Dyqani ,

FIAT BRAVO,1.6 NAFTE,2009,AUTOMAT,4799 EURO

4 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 Dyqani ,

CITROEN C4,VITI 2009,AUTOMAT,1.6 NAFTE,4750 EURO

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Makina Automat në Shitje në Gjitë Shipërinë

Gjej makina Automat të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makina Automat, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina Automat me qera ditore, Makina Automat me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine benzin gaz të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Krijo njoftime per Makina Automat ne Shitje

Dëshironi ta shisni makinën benzin gaz tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina Automat në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione