Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Auto pompe | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Auto pompe,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Auto pompe Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:58 Makina , Tiranë

Volvo S60 2.5 AUTOMAT BENZINE/GAZ

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:48 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI Q5 3.0 TDI

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 16:06 Makina , Tiranë

���� AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO ����

11 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 18:09 Makina , Fier

VOLKSWAGEN PASSAT CC 20102.0T BENZIN GAS

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 16:46 Makina , Tiranë

Cadillac SRX viti 2010. Benzinë + Gaz

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 13:41 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai Full Option Panoramik OKAZION SUPER MJET

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Sht 19:28 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai Full Option Panoramik

6 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Maj 11:36 Makina , Lezhë

Golf 5

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 20:50 Makina , Tiranë

OKAZION VW PASSAT , AUTOMATIKE

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 09:50 Makina , Tiranë

Audi Q5 Automat Nafte 178km

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Jan 17:18 Makina , Tiranë

Shitet , mundesi nderrimi

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:51 Makina , Tiranë

Shitet /nderrohet benzin gaz automat

6 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 20:43 Makina , Tiranë

✅Audi a6, 2.0 TDI, 2007, Atomat,

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 00:34 Makina , Tiranë

Passat

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 21:32 Shtëpi , Durrës

shitet shtepia shijak

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
09 Jan 12:33 Makina , Durrës

AUDI URGJENT OKAZION 2.0 NAFTE SUPER EKONOMIKE

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 10:21 Dyqani Makina , Kavajë

U SHIT!

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 16:10 Makina , Kavajë

U SHIT

2 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 14:11 Makina , Kavajë

Okazion! Ford Focus 1.8 TDDI 02 injektore mekanik

2 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 15:16 Makina , Tiranë

FORD FOKUS 1.8 TDCI -01

3 400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Auto pompe | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione