Audia4 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audia4,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audia4 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 01:23 Dyqani ,

⛔️⛔️E shitur ⛔️⛔️

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 14:56 ,

Shitet AudiA4

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 11:46 ,

AudiA4

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 18:38 ,

Shitet audia4 1.6 benzin+gaz viti 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 18:24 ,

audia4

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 20:19 ,

Shitet Audia4 1.6 benzi +gaz viti 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Maj 18:17 ,

AudiA4

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 12:19 ,

AudiA4

250 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 12:19 ,

A4

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 14:40 ,

Shitet.A4 2.0 benzin+gaz

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 14:05 ,

AudiA4

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 20:10 ,

Audia4

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 11:26 ,

audia4

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 21:12 ,

OKAZION AUDI A4

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 14:58 ,

shitet audi A4

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 14:55 ,

Shitet Audia4

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 15:44 ,

AudiA4

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 11:58 ,

Shitet audia4 me naft

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 13:17 ,

OKAZION!!!AUDIa4

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 16:13 ,

Shes AudiA4

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 10:18 ,

Audi

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 16:22 ,

Audia4

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 22:10 ,

Disqe kashk me goma 2010 audia4 225 50 17 okazion

400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 13:59 ,

audiA4 200

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 12:22 ,

Shitet audia4 1.9

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 20:06 ,

AudiA4

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Dhj 23:32 ,

Kerkoj te blej mbrojtese llaçi (palafrango) AudiA4

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 11:22 ,

Audi A4 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Dhj 15:17 ,

audi a4

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 18:59 ,

AudiA4

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 13:08 ,

Audi a4 okazion

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 21:36 ,

audi-----a4sline

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 07:40 ,

AudiA4 1.9 nafte

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 19:48 ,

Audia4 1.9

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 16:56 ,

audi A4

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 15:41 ,

Audia4 1.9 2003

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 11:47 ,

Audi A4 -02

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 18:14 ,

autovettura

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 19:22 ,

Audi A4 dizel -04

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audia4 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione