Audi a3 sportback | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 532

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a3 sportback ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a3 sportback Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:31 ,

Audi A3 - Automatik - SPORTBACK - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:23 ,

Audi A3-2012+ liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:00 ,

Audi A3 Sportback SHES/NDERROJ.

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:35 ,

AUDI A3 SPORTBACK, 1.9TDI, AUTOMAT,LED,FULL

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:41 ,

Okazion: Audi A3 Sportback viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:37 ,

Audi A3 2.0 TFSI Sportback Automat 200hp

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:05 ,

Audi a3 sportback 2.0 tdi manuale 6+1 viti 06 okazionnn

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:41 ,

SHITET AUDI A3 AUTOMAT DIESEL SPORTBACK

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:17 ,

Audi a3 automatic 2008 okazioooon sportback

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:16 ,

Audi A3 1.6tdi

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:13 ,

Shitet ose nderrohet audi A3 sportback 2.0 nafte automatike

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:10 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Audi A3 1.9 Tdi Diesel SportBack

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:40 ,

SHITET AUDI A3 SPORTBACK KAMBIO AUTOMAT VITI 2007 FULL

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:50 ,

Audi A3 FULL Panorama DSG TDI Sportback

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:29 Dyqani ,

AUDI A3 2.0TDI AUTOMATIKE VITI 2009

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:25 ,

U shit ...flm

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:14 ,

Audi A3

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 18:20 ,

Audi a3 sportback OKAZION viti 2007 2.0diesel

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 14:28 ,

Audi A3 Sportback Automat 12/2007 Nafte

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 12:23 ,

✅AUDI A3 TDI 3xS-Line sportback✅

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 11:17 ,

Shitet audi a3 Sportback

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 09:04 Dyqani ,

Audi A3 panoramik-2.0 diesel

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 16:40 ,

Audi a3 sportback 1.9 diesel

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 15:27 ,

Shitet Audi A3

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Pri 08:52 ,

Audi A3 SPORTBACK / 2.0 TDI / DSG ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 18:55 ,

Shitet audi a3 Sportback 1.9 nafte viti 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 16:04 ,

shitet Audi A3 Sportback

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 22:02 ,

Audi A3 Sportback 2005. 2.0 tdi

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 17:34 ,

Shitet Audi A3

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Pri 10:33 ,

audi 3 automat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 20:19 ,

Audi A3 Automat F1 SportBack ����

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:05 ,

Audi a3 2.0 2007 sportback

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 18:52 ,

Shitet!!

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 22:57 ,

Audi A5 S-Line viti 2011 2.0 TFSI

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 21:09 ,

Audi A5 Sportback 2.0 TFSI automat 11

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 12:27 ,

AUDI A3 SPORTBACK

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 11:53 ,

Audi A3

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 16:43 ,

Shitet ose nderrohet audi A3 sportback 2.0 nafte automatike

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 10:51 ,

Audi A3 2.0 170 kuaj fuqi

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 14:25 ,

Audi a3 2005 automat 4300€ i diskutushem

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 11:10 ,

AUDI A3 SPORTBACK KAMBIO AUTOMATIKE S-Tronic

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 22:02 ,

Audi A3

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a3 sportback | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione