Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi a3 1.9 naft | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 259

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a3 1.9 naft,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a3 1.9 naft Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:52 Makina , Tiranë

Audi a4 1.9 naft

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:52 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 naft

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:52 Makina , Tiranë

Seat Cordoba 1.9

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:25 Makina , Tiranë

Audi a3 1.9 automat vit 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 Makina , Fier

AUDI A3 VITI 2007 NAFT 1.9

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:25 Makina , Shkodër

Audi A3 Sportback 1.9 naft ekonomike top e shpejt 08

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 14:40 Makina , Lushnjë

Audi-A3 1.9 tdi

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 16:21 Makina , Durrës

Audi A3 1.9 Naft Automat

7 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 18:29 Makina , Tiranë

❗Nderrohet Alfa Romeo 147 1.9 JTD❗

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Gush 22:37 Makina , Fier

Audi

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 18:18 Makina , Durrës

Audi A3..sline..1.9 naft Automat..model 2010

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 14:31 Makina , Durrës

audi a3

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Qer 10:53 Makina , Tiranë

Audi A3 1.9naft

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 01:34 Makina , Tiranë

Audi 1.9 naft

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Qer 15:43 Makina , Tiranë

Audi A3 1.9 naft

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 20:57 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Maj 20:57 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Maj 20:55 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 20:52 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 20:52 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 18:44 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 18:39 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 06:20 Makina , Tiranë

Okazion Audi A3 1.9

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Maj 10:41 Makina , Durrës

Audi a3 viti 2010 1.9 naft automat

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 01:07 Makina , Elbasan

��okazion��

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 15:40 Makina , Durrës

Audi a3 1.9 naft viti 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 19:09 Makina , Tiranë

Audi A3 manual naft motorr 1.9 viti 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 20:26 Makina , Tiranë

Audi a3

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 23:44 Makina , Tiranë

shite audi a3

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 10:12 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 Nafte

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 22:18 Makina , Pogradec

Audi A3

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 11:07 Makina , Kavajë

shitet Golf 5 1.9 naft Manual Viti 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 10:59 Makina , Gjirokastër

Mundesi nderimi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 17:42 Makina , Tiranë

Audi A3

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 18:19 Makina , Tiranë

Audi A3 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 22:04 Makina , Tiranë

Okazjon

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 10:36 Makina , Durrës

CADDY MAX 1.9 NAFT VITI 2009 GJENDJE PERFEKTE

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Dhj 10:38 Makina , Tiranë

shitet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 21:16 Makina , Elbasan

Audi A3

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 11:22 Makina , Elbasan

Okazion !!

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 16:14 Makina , Durrës

CADDY MAX 1.9 NAFT MANUAL GJENDJE PERFEKTE

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 12:07 Makina , Durrës

Audi A3 1.9 nafte

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 22:02 Makina , Korçë

Audi A3 1.9 naft

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 09:33 Makina , Tiranë

audi a3

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 09:33 Makina , Tiranë

audi a3

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 09:33 Makina , Tiranë

audi a3

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 09:33 Makina , Tiranë

audi a3

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a3 1.9 naft | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione