Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi a 5 manual | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a 5 manual,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Audi a 5 manual Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:17 Makina , Tiranë

BMV Seria 1 Manual Naft 2.0

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 15:45 Makina , Kukës

Golf VI 2.0 Manual 6+R

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 13:10 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Panda 1.1 benzine 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 13:10 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Panda 1.3 Nafte

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 10:19 Makina , Durrës

Golf 5 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 09:32 Makina , Durrës

Shitet VW Crafter transporter 2.5 nafte

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 18:32 Makina , Tiranë

BMV Seria 1 Manual Naft 2.0 okazion 4300EUR

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 11:48 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar mga 15€

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Nën 18:38 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Corsa Me qera , 13euro dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Nën 13:13 Makina , Durrës

Golf 5 naft

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 17:52 Makina , Durrës

C200 kompressor benzin gaz 2007

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 13:33 Makina , Fier

Hyundai ix35 2.0 Naft 2011 4x4

9 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 10:40 Makina , Mallakastër

Mercedez Benz 200 Manual

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 20:42 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A 3

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 17:58 Makina , Durrës

Mazda 2 1.4 Benzinë 2006 Okazion

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Nën 20:51 Makina , Fier

TOYOTA RAV4,MANUAL,VITI 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 13:50 Makina , Tiranë

Mitsubishi Pajero Sport Off-Road

14 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 09:25 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 23:18 Makina , Tiranë

toyota yaris 1.0 gaz-benzine 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 13:10 Makina , Tiranë

Okazion super gjendje super ekonomik 0688314252

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Tet 17:25 Makina , Lushnjë

Mercedes-Benz C220 CDI 2001 Manual

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 11:56 Makina , Tiranë

Bmw 2010 750i Mundsi ndrrimi

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 18:29 Makina , Tiranë

Bmw X5 me qera Rent a car in albania tirane

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 23:24 Makina , Tiranë

Toyota Avensis, manual, vitit 2013

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 19:30 Makina , Tiranë

Golf 5 1.4 Benzine Manual 2005

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 08:04 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C230K Kompressor AMG 2005

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Sht 12:58 Shtëpi , Shkodër

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Sht 12:54 Shtëpi , Tiranë

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Gush 19:17 Makina , Tiranë

❌ Mercedes-Benz E550 V8 4MATIC AMG EDITION ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 14:52 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet mercedez full…

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 10:14 Makina , Tiranë

Peugeot 407,92 mij km b. gaz. M.nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Korr 21:40 Makina , Pogradec

Mitsubishi Outlander 4x4 2.0 Nafte, Manual,Klima

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 20:51 Makina , Fier

Okazion

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Korr 23:12 Makina , Tiranë

Makina me Qera Rent a Car Albania Tirane

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 23:06 Makina , Tiranë

Shitet Lancia Thesis

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a 5 manual | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione