Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A3 viti 2005 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 491
Të tjera , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi A3 viti 2005,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Audi A3 viti 2005 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:08 Makina , Durrës

Golf 5 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:17 Makina , Tiranë

AudiA3

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:58 Makina , Durrës

VW-GOLF 5 2.0 TDI “HIGLINE” AUTOMATIK E SAPO ARDHUR

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ C-220 CDI “AVANTGARDE” AUTOMAT VITI 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 Makina , Durrës

AUDI A4 TDI AUTOMAT “F1” 7G VITI 2005

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 Dyqani Makina , Durrës

VW CADY NAFTE 1.9 VITI 2005 ME DOKUMENTA 07/2023

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:41 Dyqani Makina , Durrës

Shitet Smart Forfour 1.5 nafte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:39 Dyqani Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK NAFTE 1.9 VITI 2005 ME 7 VENDE GJENDJA

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:35 Makina , Fier

AUDI A3 2.0 TDI

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:50 Makina , Durrës

Touran 2.0 nafte.Automat Nderrohet

3 777 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:14 Makina , Tiranë

Audi A3 sportbak

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:59 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Tdi Sport Line -09

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:33 Makina , Lushnjë

Audi

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:29 Makina , Tiranë

Shitet VW Caddy 1.9 Nafte

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:29 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Caddy

6 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:46 Makina , Fier

Audi a3 automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:54 Makina , Berat

Shitet Audi A3 Sportback në gjendje te shkelqyer

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 16:45 Makina , Durrës

Shitet / nderrohet audi a3

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 16:36 Makina , Durrës

Shitet / nderrohet audi a3

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 15:24 Makina , Durrës

audi a3//sportback

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 06:24 Makina , Tiranë

BMW 535D FULL OPTION +EKSTRA, pa taks lluksi

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 13:13 Makina , Durrës

Golf 5 naft

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 11:56 Makina , Tiranë

Audi A3

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 12:14 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 ����

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 11:32 Makina , Tiranë

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 10:40 Makina , Shkodër

Audi a3 2.0 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 17:09 Makina , Fier

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 10:50 Makina , Tiranë

SMART VITI 2010

3 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Nën 02:58 Makina , Tiranë

Audi A3

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 14:44 Makina , Tiranë

Audi A3 sportbak

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 00:24 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESOR AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 01:15 Makina , Tiranë

Audi A3

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 20:32 Makina , Librazhd

E SHES PASI DO BLEJE TJETER

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 20:31 Makina , Tiranë

Shitet audi A3 motor 2.0 nafte ne gjendje te mire !!

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Nën 16:24 Makina , Tiranë

Audi A3 sportback F1

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 00:14 Makina , Pogradec

Audi A3

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 09:45 Makina , Tiranë

Audi A3 Motorr 2.0 Nafte 2005

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 06:33 Makina , Pogradec

Audi A3

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 11:53 Makina , Berat

Shitet Audi A3 viti 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Nën 22:37 Makina , Tiranë

Audi A3

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 20:05 Makina , Tiranë

Audi A3

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi A3 viti 2005 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione