Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartament ne drimadhe - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartament ne drimadhe,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartament ne drimadhe Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:47
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 3+1+3 Qender, Durres

21 000 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 23:47
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 2+1, Lagjia 17, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:58
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

Tirane, shitet apartament 1+1 Kati 5, 96 m² 109.000 € (Rruga

109 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar

Sot 00:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,RRUGA BARDHYL,500 EURO.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:09
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 ASTIR 50.000 LEKE

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,RRUGA ELBASANIT,400 EURO.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 Me Qira Tek Rruga e Qelqit, Yzberisht!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 00:09
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

��SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1 NË LUNGOMARE.

350 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:09
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT ME VERAND

78 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1, pranë Square 21!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 00:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 1+1

1 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:09 Shtëpi  ·  Tiranë

POROSIT TANI SHTEPIA PUSHIMI LUKSOZE

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 00:09
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1+ GARAZH NË LUNGOMARE,VLORË

156 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:09
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NË ORIKUM,VLORË

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:09
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1, GJIRI I LALZIT, DURRËS. TT 718

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:09
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 për qera 350€/muaj, Porcelan,Tiranë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1+2 YZBERISHT 370 EURO

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 YZBERISHT 390 EURO

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 3+1 5 MAJI 350 EURO

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:08
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1, VASIL SHANTO, TIRANË TT 837

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartament ne drimadhe | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione