Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartament me qera vlore 100 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartament me qera vlore 100,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartament me qera vlore 100 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:26
Linku:
Të tjera , Tiranë

Faqe me +39k Ndjekes Okazion

110 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:38
Linku:
Të tjera , Tiranë

✅ Okazion ✅ Faqe +50K ✅

300 EUR Çmimi me zbritje


Sot 13:38 Të tjera , Tiranë

✅ Okazion ✅ Faqe +50K ✅

300 EUR Çmimi me zbritje

Sot 11:27 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 18k Okazion

Sot 11:27 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 30k Okazion

Sot 11:26 Të tjera , Tiranë

Faqe me +39k Ndjekes Okazion

110 EUR Çmimi me zbritje

Sot 07:35 Telefona celular , Elbasan

Nokia 2626

1 EUR

Dje 23:34 Të tjera , Tiranë

�� Faqe Instagrami 20k ��

Dje 18:45 Të tjera , Tiranë

✅ OFERTE ✅ Faqe 10k Okazion

Dje 09:51 Telefona celular , Elbasan

Nokia c5

1 EUR

25 Sht 20:19 Makina , Berat

Range rover evoque autobiography dynamic /nderrohet

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 17:19 Makina , Berat

Audi A8L presidenciale Okazion / nderrohet

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 17:08 Të tjera , Tiranë

Okazion Faqe Instagrami + 40 k ndjekes.

100 EUR Çmimi me zbritje

24 Sht 15:56 Të tjera , Tiranë

Menaxhojme faqet tuaja te biznesit

24 Sht 15:55 Të tjera , Tiranë

Faqe Instagrami 33 k

23 Sht 15:48 Makina , Vlorë

❌Okazionnn per 24h 4950€ Phaeton 3.0 TDI 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 11:50 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami per shitje online

22 Sht 14:32 Të tjera , Tiranë

Okazion 35k Ndjekes

90 LEK Çmimi me zbritje

22 Sht 13:20 Apartamente , Tiranë

2+1+2 ME HIPOTEKE MARGA 2-Bulevardi i Ri

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Sht 01:14 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 13 k

21 Sht 12:02 Të tjera , Tiranë

Shitet faqe 17 k Ndjekes

20 Sht 21:58 Të tjera , Tiranë

Okazion Faqe Instagrami + 40 k ndjekes.

20 Sht 15:19 Të tjera , Tiranë

Okazion faqe 30 k me ndjekes te huaj

100 LEK

20 Sht 15:18 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 17k Okazion

19 Sht 22:31 Të tjera , Tiranë

Okazion faqe 38 k

09 Sht 10:20 Apartamente , Vlorë

Jepen me qera apartamente lungomare vlore

Numri i dhomave: 5
04 Sht 23:23 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 24 k Okazion

01 Sht 15:50 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA PRANË KONAD,VLORË

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
31 Gush 15:25 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA PRANË ALEKSANDRIS,

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
29 Gush 16:03 Makina , Tiranë

Blejme makina pa defekte me letra OKAZION

25 Gush 19:30 Të tjera , Tiranë

Shitet Faqe Instagrami 43 k

250 EUR Çmimi me zbritje

25 Gush 13:49 Makina , Vlorë

�� , ������������ : Mercedes Benz C Class look 2005

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 18:57 Të tjera , Tiranë

Okazion Faqe Instagrami 42 k ndjekes.

230 EUR

11 Gush 20:13 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 50 k

02 Gush 01:50 Të tjera , Tiranë

Faqe biznesi me femra meshkuj

22 Korr 12:08 Të tjera , Tiranë

Auto rent albania klajdi

1 EUR

16 Korr 17:25 Të tjera , Tiranë

280k Faqe shume e vjeter

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartament me qera vlore 100 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione