Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartament me qera nobis | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Vendbanime , 33

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartament me qera nobis,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartament me qera nobis Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:31 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 3+1+2 prane Nobis

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 12:57 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 prane Nobis te Liqeni Artificial

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 11:28 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 prane Nobis te Liqeni Artificial

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
30 Nën 16:57 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
28 Nën 14:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 prane Nobis te Liqeni Artificial

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
25 Nën 20:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 prane Nobis te Liqeni Artificial

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
24 Nën 15:29 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera, Tiranë

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
09 Mar 18:00 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera Papafingo, Liqeni Artificial (Nobis)

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
02 Gush 10:10 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, NOBIS.

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Maj 10:19 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 3+1+2,Tek Nobis

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
17 Maj 10:10 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 3+1+2,Tek Nobis

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
27 Mar 17:46 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, te Nobis

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Shk 16:01 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 3+1 PER QIRA TEK NOBIS.

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
19 Jan 10:07 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament te Nobis

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Jan 11:11 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament te Nobis

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Nën 19:52 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 ME QERA, LIQENI ARTIFICIAL

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Nën 17:16 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 3+1 PER QIRA TEK NOBIS

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
27 Pri 17:31 Apartamente , Tiranë

2+1 me qera

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
10 Mar 11:36 Apartamente , Tiranë

Nobis, Apartament 1+1 me qera

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Tet 11:03 Apartamente , Tiranë

Super apartament me qera tek Qendra Nobis!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
20 Qer 16:53 Apartamente , Tiranë

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1

1 150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
07 Dhj 13:20 Apartamente , Tiranë

ID 0461 Apartament me qera me siperfaqe 180 m2

1 250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartament me qera nobis | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione