Abs per land rover | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Abs per land rover,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Abs per land rover Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 22:43 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:43 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:33 ,

Golf 5

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:27 Dyqani ,

Mini cooper 1.6 benzin kamio Automatike

3 240 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:25 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 12:00 ,

Okazion 2014 Hyundai Sonata 2.0LPI GAZ NGA FABRIKA

7 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Pri 14:32 ,

Land Rover Defender 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 13:30 ,

Bmw seria 3

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Shk 20:28 ,

Golf 6 2.0 3P Highline

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 11:39 ,

Land rover

6 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 08:33 ,

SHITET Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 16:15 ,

Shitet

5 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 00:59 ,

MERCEDES BENZ S320 SUPER E VECANTE!!!

7 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 10:21 ,

Land rover Freelander U shit Flm merrjep.al

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Jan 10:22 ,

merceds benz Okazionnn model A140 gaz benzin 2004.

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Dhj 11:11 ,

Land Rover Frelander 4x4 1.8 benzin

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 22:04 ,

Land Rover Freelander 2

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Gush 23:24 ,

Shitet Rover 75 Benzin + Gas

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 10:06 ,

Shitet Rover 75 Automat Benzin+Gas

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 22:57 ,

Land Rover 2.0Naft2001full Servis Okazion

439 999 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 15:58 ,

Land Rover Discovery 3 super gjendje nderrohet

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 19:25 ,

Fiat Grande Punto 1.3 multijet DYNAMIC 6 marshe

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 12:01 ,

NDERROHET DHE SHITET BMW M6

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Jan 18:24 ,

BMW M6

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Jan 07:17 ,

BMW M6

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Dhj 12:26 ,

Land rover freelander td4 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Dhj 16:54 ,

Range Rover Sport 3.6 TDV8 (Full Optional)

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Sht 12:22 ,

Land rover

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 23:16 ,

Range rover sport3.6

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 13:07 ,

Land Rover Freelander benzin gaz BRC okazion

2 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Tet 17:35 ,

Ford Mondeo Nderrohet +/- diferencen.

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 14:10 ,

AUD I A 6 S LINE FABRIKISHT SUPER FULL

9 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Korr 18:55 ,

shitet land rover freelander

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 14:59 ,

Land Rover Freelander

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Mar 12:43 ,

LAND ROVER FREELANDER

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 10:47 ,

Land Rover Freelander

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 08:32 ,

Land Rover Freelander -01

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Abs per land rover | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione